Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2000li Yılların En Beğendiğiniz Forveti

2000li yillarin en iyi forveti

• Kullanılan toplam oy
    171
Ucundan da olsa hepsini izleyebildigim için kendimi şanslı hissediyorum. Şimdiki zamanda o dönemdeki heyecan yok malesef. :(

İlla birini seçeceksem de tek tercihim Ronaldo olur kesinlikle. Ronaldo ile ilgili tek üzüntüm bir dünya kupasında daha oynayamamasıdır. Klose'den çok onun hakkıydı zirve.

Ucundan da olsa hepsini izleyebildigim için kendimi şanslı hissediyorum. Şimdiki zamanda o dönemdeki heyecan yok malesef. :(

İlla birini seçeceksem de tek tercihim Ronaldo olur kesinlikle. Ronaldo ile ilgili tek üzüntüm bir dünya kupasında daha oynayamamasıdır. Klose'den çok onun hakkıydı zirve.
2002 dünya kupası bizim için efsane olarak kalmaya devam edecek uzun bir süre. Öyle gözüküyor:(

Cp0Lucci

Yeni nesil çok şanssız Ronaldo ile Messi'den başka kimseleri yok.
Şimdikiler messi ronaldo oooo diye sevinsinler, bu anketteki adamların oynadığı dönemde futbol çok daha sertti, Ronaldo ve Messi o dönem futbol oynasalardı çok geçmeden emekli olurlardı :D

Messi sahte Ronaldinho gerçek
C.Ronaldo sahte Fenomen Ronaldo gerçek..

Şimdikiler messi ronaldo oooo diye sevinsinler, bu anketteki adamların oynadığı dönemde futbol çok daha sertti, Ronaldo ve Messi o dönem futbol oynasalardı çok geçmeden emekli olurlardı :D

Messi sahte Ronaldinho gerçek
C.Ronaldo sahte Fenomen Ronaldo gerçek..
Fazla abartı olmuş sanki:D messi herhalükarda hepsini ezerdi:D öyle tıfıl durduğuna bakma, dayanıklılığı yeterli..

Videonun altına yazayım dedim.

Ronaldo gelmiş geçmiş en iyi oyuncudur desek yeridir.

Bu isimlerin hiç biriyle kıstas olamayacak özel bir futbolcu.

2000 lerin öncesini görmüş biri olarak o zaman ki halini izleseler anlarlar söylemek istediğimi...

Çok büyük sakatlıklar yaşamasına rağmen 2000 lerde tekrar dönsede yetenklerinden azminden hiç birşey kaybetmemiş örnek bir futbolcuydu...

Bazı futbol adamlarının ve efsaneleşmiş futbolcuların Ronaldo için söylediği bazı sözler... Bunlar sadece bildiklerim ve gördüklerim.

Crujiff: “Ona bir metrekare çim ve bir de top verin neden dünyanın en iyisi olduğunu size göstersin.”

Crujiff: "O'nu kimseyle kıyaslamayın.Tek ihtiyacı olan kendisi olması."

Romario:
"Fransa 98’de daha iyi tanıdım. O'nunla birlikte her şeyi kazanabilirsiniz."

Capello: "Adı üzerinde O bir fenomen,büyük maçlarda büyük biri olmasını biliyor."

Jairzinho:
"Bir takım topu O'nun iki ayağının arasına atabilirse %50 golü atmış sayılır."

Bobby Robson: "Ronaldo gibi bir futbolcuyu bulamazsınız. Sansasyonel bir futbolcu ne zaman ne yapması gerektiğini de biliyor."

Zubizarreta: "Bu adam her pozisyonu gol pozisyonuna dönüştürebiliyor."

Shearer: "Ronaldo etrafta görebileceğiniz en iyi futbolcu. Daha neler başarabileceğini sadece Tanrı bilir.”

Cesar Gomez:
"O'nu marke etmek hayatta yaptığım en belalı iş oldu. Maç bittiğinde 500 dakika sahada kaldığımı zannettim."

Zidane: ”O benim idolüm. Oğlumla evimin bahçesinde futbol oynarken ikimiz de en sevdiğimiz futbolcular olurduk. Oğlum ben olurdu, ben ise Ronaldo.”

Raul: ”Ronaldo’dan öğrenmeye çalışıyorum. Patlayıcı bir güç ve bir anda peşindekilerden kurtulabiliyor. Çok basit O’nun seviyesinden çok uzağım.”

Jose Mourinho: ”Gözlerimin gördüğü en iyi futbolcu.”

Gianluigi Buffon: ”Bana göre dünyanın gelmiş geşmiş en iyi futbolcusu.”

Christian Vieri: "Ronaldo gibi bir futbolcuyu bir daha izleyemezsiniz."

Zlatan Ibrahimovic: ”Barcelona tarihinin en iyi futbolcusu Ronaldo’dur.”

Ronaldinho : Ronaldo, örnek aldığım tek futbolcuydu. ondan futbola dair birçok şey öğrendim.''

Pele: "Muhteşem. Ama önce Dünya Kupası'nı kaldırsın, sonra benimle kıyaslamaya başlarız." Dünya Kupası’nı kazandıktan sonra: "Değişmediğini ve hala aynı hırs ve istekle oynadığını görmek çok güzel, ailesine önem veriyor ve akıllı biri. Ne kadar çok savunsanız da sizi geçecek bir yol bulabiliyor. Brezilya’da O’nun 1 numaralı hayranı benim ama yinede benimle, O'nu kıyaslamayın."

Futbol Yorumcuları

"Futbolu bilenler ; bir dönem sağ dizinin kurbanı olan Ronaldo'nun sakatlıklarla boğuşmadığı bir kariyeri olsaydı adının bugün Mars da dahi bileneceğine inanır."

"Futbolun tanrısı, futbolu ve bizleri yetim bırakmıştır dünya futbolu ve bizler seni asla unutmayız El Fenomeno.."

"Dünya futboluna fazla geldiği için tanrının onu sakatlıklarla durdurduğunu düşündüğüm futbolcu."

"O sakatlıklar olmasaydı, istatistikler filan kalmamıştı şu dünyada. Hepsinin ilk sırasında kendisi yer alıyor olurdu."

Bir basketçi :)

Steve Nash : "Uyuyamıyorum. Ronaldo emekli oldu. yaşadığı tüm sakatlıklara rağmen en iyi ve etkili futbolculardan biriydi."

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık