Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2000li Yılların En Beğendiğiniz Forveti

2000li yillarin en iyi forveti

• Kullanılan toplam oy
    171
Resmen doğma büyüme liverpoollu oldum.Hagi formasından önce owenı geçirdim sırtıma.2005 finalinde ağladığımı bilirim.Varsın fan olalım :D

Henry ve Ronaldo ayri bir dünya zaten.
Liverpool kaybedenler kulübü olduğundan mıdır nedir bana da çok sempatik gelir ezelden beri ama Owen o formaya ihanet etti bi real aşkına 2005 finalinde orada olma şansını kaçırdı kalsaydılar onlar şampiyon yapardı Gerard ile o takımı :D Zaten transfer mi yaptı Allah'a şirk mi koştu anlamadım kariyeri düzelmedi Liverpool'dan ayrılınca bir daha :oleyo2:

Henry'yi izlemek için okuldan çıkar, alelacele eve gelirdim. O da maç özeti yani, tamamı da değil. :) Bana futbolu sevdiren iki adamdan biriydi. Artık sevmiyorum.

Benimki de (Gökdeniz'i saymazsak) shevchenko - chelsea idi. Tabi bizde liverpool'u tutariz o baska :D
Abi sen kaç yaşındasın ilk forman chelse sheva formasıysa 2008'de falan almışsındır benim ilk formam 99 yılında arjantin milli takım formasıydı Batistuta 9 numara :fool: sen demesen ben onun chelsea'de oynadığını hatırlamayacağım Milan'da tanıdık sevdik biz Sheva'yı :D

Abi sen kaç yaşındasın ilk forman chelse sheva formasıysa 2008'de falan almışsındır benim ilk formam 99 yılında arjantin milli takım formasıydı Batistuta 9 numara :fool: sen demesen ben onun chelsea'de oynadığını hatırlamayacağım Milan'da tanıdık sevdik biz Sheva'yı :D
2007 de almistim sanirim. 10 yasimdaydim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık