Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2. KorsanFan League of Legends Turnuvası

Turnuvayı hangi takım kazanır

• Kullanılan toplam oy
    58
Gizli top picklerimi hazırladım kafamda. Ya 1v9 ya da takımım bana sövücek ortası yok hdksjsk

Oooo tamam mangal varsa çantadan sürprizleri çıkarırım o zaman!

Takımlar belli olsa da bir kaç alıştırma oyun atardık. Turnuvadan sonra 2 oyun falan attım bu kadar zamanda...

Eskisi gibi son güne bırakmayacağım. Herkes 1-2 gün önceden bilecek. Daha erken olmuyor maalesef.

Böyle diyon mvp oluyon krdş
Eskiden oynadığım kadar oynuyorum paslandık bile çoğu konuda. O zaman da uzun süre maç atmadan gelip oynadım. Evde laptop var eski performansı vermediğinden oyun oynamıyorum. Kafeye geçersem anca ki tek başıma gidip oyun atmam hiç kolay kolay, hiç de gitmedim son zamanlarda zaten. Geçende @Kuzan oyun attı çarda işte yakın zamanda onun maçı vardır. Onun dışında turnuva sonrası 2 oyun falan oynadım kuzenler gelmişti onlarla. Başka yok...

Eskiden oynadığım kadar oynuyorum paslandık bile çoğu konuda. O zaman da uzun süre maç atmadan gelip oynadım. Evde laptop var eski performansı vermediğinden oyun oynamıyorum. Kafeye geçersem anca ki tek başıma gidip oyun atmam hiç kolay kolay, hiç de gitmedim son zamanlarda zaten. Geçende @Kuzan oyun attı çarda işte yakın zamanda onun maçı vardır. Onun dışında turnuva sonrası 2 oyun falan oynadım kuzenler gelmişti onlarla. Başka yok...
Ciddi yazmamıştım aga. İyi oynuyon diye makaraya vurmuştum hsksjs

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık