Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2. KorsanFan League of Legends Turnuvası

Turnuvayı hangi takım kazanır

• Kullanılan toplam oy
    58
Ne bileyim hiç bir belirti vermeyince... :S

"Ben zayıf halkayım bana güçlü takım gelir bu sefer" derdim ama @Mihawk mangal parasından yırtmak için şuan plan yapıyordur...
Bak bu sefer ciddiyim o vei performansının üzerinde oynayan biri olmadı son turnuvada. 1 maç attın onda da yok ettin. Turnuvanın en güçlüsü net sensin. @Mihawk gerekeni yapmanı temenni ediyorum

keepr ve sabonun karşılaşmaları da hoştu. turnuvada adc lerin en cok ön plana çıktığı maclardı zevkli anlar vardı. @Sabo turnuvada pentaya en cok yaklaşan oyuncu olduydu .
masterda jinxte penta attı ya. Senin dediğin kaisa maçı. O maç keepr çok çok iyi oynadı da sonraki maça eyt team fazla yorgun çıktı. Bir master vakası yaşandı. Jinxte penta attı sonra hasbshfn

Bak bu sefer ciddiyim o vei performansının üzerinde oynayan biri olmadı son turnuvada. 1 maç attın onda da yok ettin. Turnuvanın en güçlüsü net sensin. @Mihawk gerekeni yapmanı temenni ediyorum
La ben normal oynadım, kill'ler bende kaldı işte. Bundan sonraki oyunlarda belli olur nasıl oynadığım... @Mihawk bu oyunlara gelmez!

Adamlar penta atmış sen beni diyorsun. :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık