Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2. KorsanFan League of Legends Turnuvası

Turnuvayı hangi takım kazanır

• Kullanılan toplam oy
    58
Top lane seç gir şu turnuvaya boş yapma la. Dersime iyi çalıştım, seninle dövüşmeye hiç olmadığı kadar hazırım. Gücü iliklerimde hissediyorum. Finalde Aatrox vs Yorick ile izleyenlere güzel bir şov yapalım. :sapkali:
Turnuva bu haftaysa imkansız ya. Manita tasmayı taktı gezdiriyor beni :/ Pazartesiden önce boşa çıkamam

Bu hafta sonu başlamak isteğim, seçim gününe kalmadan turnuvayı bitirmekti. Şu an iki arkadaş, @beyblade ve @Arthur Morgan, Pazartesi olursa gelebilir mi? Pazartesi başlamak benim açımdan sorun değil. Herkes de kabul ederse, Pazartesi günü başlayabiliriz.

Sıkıntı yok abi, ben de mental buff alıyorum şu sıralar dengeleriz bir şekilde. :D

Haftasonu başlayacağız dedi Mİhawk iki gün ertelenir be ne olacak. Katıl hadi kırma izleyicileri. :utan:
Tek benim içinse ertelemeyin ya. Çoğu insan hafta sonu müsait olabiliyor şimdi çoğunluğu zorlamış oluruz. Ha herkes okey dese bile belki pazartesi bile gelemeyebilirim. Biraz daha hafta içi olsa çok güzel olur .dd

Tek benim içinse ertelemeyin ya. Çoğu insan hafta sonu müsait olabiliyor şimdi çoğunluğu zorlamış oluruz. Ha herkes okey dese bile belki pazartesi bile gelemeyebilirim. Biraz daha hafta içi olsa çok güzel olur .dd
Biraz erkek ol lan. Yumruğu vur masaya. Ben de manitadan gizli katılacağım, LoL oynadığımı duysa vurur beni.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık