Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2 İmparator vs. 5 İmparator Sağ Kolu

2 İmparator mu ? Sağ Kollar mı ?

• Kullanılan toplam oy
    206
Bir Zoro'cu olarak yorum yapıcak olursam Zoro kral hakiyi temassız kullanıp gözlem kasarsa uyanış öncesi Luffy seviyelerinde olur bence. Temassız kullanması için ryou öğrenmesi lazım gördüğümüz kadarıyla yani bunu yapınca hem silahlanması artıcak hem kral hakisinin gücü. Gözlemi zaten dedim. Meyve farkını da kılıçlardan kapatır bence.
Gelişmiş silahlanma hem saldırıda hem de savunmada büyük avantaj. Aynı şekilde gözlem de öyle. O şekilde baya güçlenmiş olur.

Bir Zoro'cu olarak yorum yapıcak olursam Zoro kral hakiyi temassız kullanıp gözlem kasarsa uyanış öncesi Luffy seviyelerinde olur bence. Temassız kullanması için ryou öğrenmesi lazım gördüğümüz kadarıyla yani bunu yapınca hem silahlanması artıcak hem kral hakisinin gücü. Gözlemi zaten dedim. Meyve farkını da kılıçlardan kapatır bence.
Iki Zoro savunup Zoro'cuları yola getirdik usta ZKK diyen adamlar uyanış öncesi Luffy seviyesine gelmesi için çok sıki çalışması lazım diyor zoro için @II. Invictus

@RedTeroR 'ün bunca emek çöpe gitti.

Iki Zoro savunup Zoro'cuları yola getirdik usta ZKK diyen adamlar uyanış öncesi Luffy seviyesine gelmesi için çok sıki çalışması lazım diyor zoro için @II. Invictus

@RedTeroR 'ün bunca emek çöpe gitti.
Çok sıkı değil bu arada ryou öğrenmek pek de zor değil. Hele şu anki Zoro için. Gözlem daha zor ryouya göre onu da Shiryu vssinde halleder. Fazla zorlanmaz zaten orda gözlem kasar.

Şimdi 2 Tane İmparator Seçelim Nedir?
Big Mom ile Kaidou diyelim
Zoro tam hasar veremedi. Ben Beckman'in gücünü göremedik ama Kizaruyu tehdit edecek kadar güçlü. Karasakal'ın hipnozcusunu biliyorsunuz açılmayan kapıyı hipnozla açtırdı tam gücü ne bilmiyoruz. Crocodile ile Mihawk'ı biliyorsunuz affetmezler yani 5'i rahat eahat yener saddece Buggy'nin adamları yeter change my mind...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık