Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2 İmparator vs. 5 İmparator Sağ Kolu

2 İmparator mu ? Sağ Kollar mı ?

• Kullanılan toplam oy
    206
Zoro ile King'in dövüşü burda asıl belirleyici olacak. King'in saldırı gücü yonkouları yaralayabilecek güçte mi ona bakmak lazım. Ben sağ kollar Yamato ile denk güçtedir diye yorumlayarak bir yorum yaptım ama bu durum gerçeği yansıtmayabilir tabi.

Zoro ile King'in dövüşü burda asıl belirleyici olacak. King'in saldırı gücü yonkouları yaralayabilecek güçte mi ona bakmak lazım. Ben sağ kollar Yamato ile denk güçtedir diye yorumlayarak bir yorum yaptım ama bu durum gerçeği yansıtmayabilir tabi.
King'de kral haki çıkarsa Yamato'dan aşağı kalır olmayacak zaten. 2 Yamato Kaido'yu çok çok zorlar. King'de aynı hesap belki alabilir bile.

Kid ve Law'ın Mom'ı alamayacağını düşündüğüm için imparatorlar dedim alırlarsa fikrim değişir fakat şu an için iki yonkounn kombosunun ölümcül olacağını düşünüyorum sağ kollar ikisinin ortak kombalarına dayanamazlar bence

Kid ve Law'ın Mom'ı alamayacağını düşündüğüm için imparatorlar dedim alırlarsa fikrim değişir fakat şu an için iki yonkounn kombosunun ölümcül olacağını düşünüyorum sağ kollar ikisinin ortak kombalarına dayanamazlar bence
zaten Big mom ı düşürecek olan Kid ve Law yc1 seviyesini geçmiştir

zaten Big mom ı düşürecek olan Kid ve Law yc1 seviyesini geçmiştir
Yarı ölü Law ve Kid, önceki formunda bile son saldırılarıyla hasar aldıktan sonra şimdi azman formuna geçen Linlin'i yenmeleri olabilecek en abes senaryo olur. Olur mu olur OP bu. Luffy adaya geldiğinde tek yedi şimdi bire bir yürüyor fakat Oda'nın böyle bir saçmalığı yapacağına inanmak istemiyorum.

Yarı ölü Law ve Kid, önceki formunda bile son saldırılarıyla hasar aldıktan sonra şimdi azman formuna geçen Linlin'i yenmeleri olabilecek en abes senaryo olur. Olur mu olur OP bu. Luffy adaya geldiğinde tek yedi şimdi bire bir yürüyor fakat Oda'nın böyle bir saçmalığı yapacağına inanmak istemiyorum.
ben saçmalık olacağanı düşünmüyorum şahsen zaten p up ların mantığı çok bir kalmadı her seferinde Luffy Law ve Kid i aynı panellerde eşit gösteren adam Luffy Kaido devirirken 2 tanesine bi Big mom vermesi senaryoya uygun

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık