Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
Zoro'yu seri sonunda yollayın 3 kılıcın her birine 1 amiral düşer len :D Kılıcı koklarsa tek bile atabilir. Gel gelelim konuya şuanda 2 Amirali alabilecek bir güç yok sanki.

Son düzenleme:
seri sonu beklendim luffynin 2 yonkou gücü olması, belki seri sonu zoro zorlanarak 2 amiral alır. final boss olarak 3-4 yonkou gücü isimler bekliyorum. inşallah beklentilerimi suya düşürmez. hep bunlar bleach in yan etkileri.

Garp'ın zirvesi bi yonkodan fazla etmez.O yüzden bana görede bunun ihtimali yok.Fakat ünvanı alsa amiral zaten mantığıyla bakma.Garp amirallik ünvanını sadece alır.O seviyeden biraz daha güçlüdür ki bence işte yonko falan eder.

Ankete gelince alırsa bi Roger ve genç WB alır.Onlarında zaten sadece yenme ihtimali var.Onun dışında öyle biri yok.Yonkolar falan unutsun 2 amirali almayı.
Garp = Roger = Zirve WB

Amirallerin Yonkou'lardan güçsüz olduğunu düşünmüyorum, güçlü olduklarını da düşünmüyorum.

Bana göre 4 amiral > Roger + Zirve Garp + Zirve WB

Garp = Roger = Zirve WB

Amirallerin Yonkou'lardan güçsüz olduğunu düşünmüyorum, güçlü olduklarını da düşünmüyorum.

Bana göre 4 amiral > Roger + Zirve Garp + Zirve WB
Dediğim gibi Garp'ın Roger,WB dengi olduğunu düşünmüyorum.Bence yonko seviyesinde falandır.Zaten o seviyedeki biride Roger'la kapışabilir.Onun dışında yonko>amiral şeklinde düşünsemde arada uçurum yok bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık