Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
Yonkolar sağ koluyla birini, sol koluyla diğerini, kafasıyla da üçüncüyü alabilirler. Shanks'ın sağ kolu olmadığı için ikisiyle yetinir sadece o. :)

Alabilirse bi Roger alır o da serinin zirvesi olduğu için. Onun haricinde alabilecek bir babayiğit yok seride.

Valla benim gördüğüm kimsenin kimseyi yardığı yok.Wbnin üstünlüğünü kabul ettirdiği Bmye Roger dokunamamış bile.Wbyi yaran adan bunu da yarar.Rogerın Wbyi sake sofrasında ağırlayıp raftel teklif etmesi bile Wbnin büyüklüğünü gösteriyor.İkisi de ne bilek öpmüş ne bilek öptürmüş.Garp ise bu iki rakip arasında ben de varım diye sesini duyurmaya çalışan yancı modunda :D Gerçi genç garp şu ankilerin hepsine toz yutturur o ayrı :D
bence dedim zaten. yani elde veri yok, ama roger daha komplike bir dövüscüye ve öldürmeden durmayan bir tipe benziyor. wb, akainuda ve teachte bu veriyi kendi adına yok etti. garpın aynısı don chinjaoda var. ama rogerda sadece ölüm, dehset, katliam ve gözyası var :D

yani bu sadece bir fikir ama bitiricilik olarak roger cok fena cıkıcak bence.

kaldıki wb deprem meprem oynarken, roger yarmıs wbyi gecmiş. adam 20 yıl sonra hala daha sızlıyor diyor. ben rogerı onlardan farklı görüyorum valla.

Son düzenleme:
Valla benim gördüğüm kimsenin kimseyi yardığı yok.Wbnin üstünlüğünü kabul ettirdiği Bmye Roger dokunamamış bile.Wbyi yaran adan bunu da yarar.Rogerın Wbyi sake sofrasında ağırlayıp raftel teklif etmesi bile Wbnin büyüklüğünü gösteriyor.İkisi de ne bilek öpmüş ne bilek öptürmüş.Garp ise bu iki rakip arasında ben de varım diye sesini duyurmaya çalışan yancı modunda :D Gerçi genç garp şu ankilerin hepsine toz yutturur o ayrı :D
valla su an resim atmakla ugrasamıyacagım. ama anlatayım siz bulun bakın... wbnin en genc halinde ön tarafı tertemizdir. deprem meyvesiyle savasan adama, zaten ön cepheden dalmakta ne kadar akıl karı oda tartısılır. sonra edd war savası ve bunu konu alan manga sayfalarında, önünde kocaman bir yara vardır. iyi bakarsanız, shikinin kafasından büyük oldugunu görürsünüz.bunu yapan tek kişide rogerdır.

ve daha sonra acıklandıgı üzere wbyle, bölgeleri için savasan ve onla aynı unvana yükselen 3 tane yonko olmustur. ve ilginctir ki wbnin yaralarıda artmıstır. o uzun yaranın etrafında en az 2 belki 3 kişi daha yara acmayı basarmıstır.

yani adam gencken dokunulmazmıs, bir kişinin onu maalesef yarması haric ve bunu fanları kabul etmesede kendi kabul ediyor.

sonrada yine kimse konduramasada muhtemelen, linlin, kaido ve shankstende yaralar almıs olabilir. sonucta buggy onu yaralıyacak degil.

benim gördügüm bu. hadi diger ikisini diyebilirsinizki, kendi canı sıkıldı kendi actı. ama ortadaki o kocaman yarayı, maalesef roger actı. ve öyle busohokuya sahip, deprem meyveli adamı, o kalıpla kesmek bence yarmaktır. burda wb gömme yok, rogerın hakkını vermek var. kaldıki wb zaten ölüme 5 dk kala rogerın hakkını kendiside verdi :)

valla su an resim atmakla ugrasamıyacagım. ama anlatayım siz bulun bakın... wbnin en genc halinde ön tarafı tertemizdir. deprem meyvesiyle savasan adama, zaten ön cepheden dalmakta ne kadar akıl karı oda tartısılır. sonra edd war savası ve bunu konu alan manga sayfalarında, önünde kocaman bir yara vardır. iyi bakarsanız, shikinin kafasından büyük oldugunu görürsünüz.bunu yapan tek kişide rogerdır.

ve daha sonra acıklandıgı üzere wbyle, bölgeleri için savasan ve onla aynı unvana yükselen 3 tane yonko olmustur. ve ilginctir ki wbnin yaralarıda artmıstır. o uzun yaranın etrafında en az 2 belki 3 kişi daha yara acmayı basarmıstır.

yani adam gencken dokunulmazmıs, bir kişinin onu maalesef yarması haric ve bunu fanları kabul etmesede kendi kabul ediyor.

sonrada yine kimse konduramasada muhtemelen, linlin, kaido ve shankstende yaralar almıs olabilir. sonucta buggy onu yaralıyacak degil.

benim gördügüm bu. hadi diger ikisini diyebilirsinizki, kendi canı sıkıldı kendi actı. ama ortadaki o kocaman yarayı, maalesef roger actı. ve öyle busohokuya sahip, deprem meyveli adamı, o kalıpla kesmek bence yarmaktır. burda wb gömme yok, rogerın hakkını vermek var. kaldıki wb zaten ölüme 5 dk kala rogerın hakkını kendiside verdi :)
Yahu ben yaralamamış mı dedim wb diyor zaten yaram sızlıyor diye :D Yarmak lafı sanki iki tokatlayıp köşeye atmış demek gibi geliyor kulağa ben ona şey ettim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık