Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
O ölümün kıyısına getirme yanlış çeviri diye biliyorum.Yanlış çeviri miydi @amaneden ?

Eğer öyleyse @RoronoaZ0r0 seriyi g.tünle takip etmen ya da bi b.k bilmeden karşı tarafı küçümseyici yorum atman olmamış.Hadi diyelim çeviri yanlışı yok yine de o söze bakıp Roger=Garp demem.Roger orda alçakgönüllülük yapmış olabilir.Luffy'de PH'de şu kalp değiştirme muhabbetinden dolayı Smoker'a bundan daha güçlüydün.Tam gücünde senle dövüşmek isterim tarzı bir söz söylüyor.Şu anki Luffy Smoker mı tanır ? Hangi dövüşten bahsediyor Luffy ? Bu tarz bir olay olabilir.Ayrıca Roger=Garp diyorsan mf WB mi daha güçlü oluyor sence mf Garp mı ? Merak ettim.
Hee. (Ölümüne) dövüştük falan diyordu sanırım. O işle @kuroashi.no.sanji1993 inceden ilgilenmişti.

Hiç biri ancak İHTİMALDEN söz ediyorsak Dragon hariç hepsi olabilir. Onu amiralin bir tık üstü bekliyorum. Ayrıca BM ve Shanks de olabilir.

Güzel konu Listede olanlardan bence Roger ile Bizim Beyaz Bıyıklı Oyaji Kesin Alır... Luffy ile Teach zaten bölüm sonu karakterleri son halleri ile alabilirler Dragon'u görmemiz lazım ve en önemli adayım aslında kimse ihtimal vermiyor hatta bence oda senseiyim yüzünden sönuk kaldı ama Trafalgar Law alabilir bence şeytan meyvesi çok güçlü bana göre beden değişikliği yapabiliyor rakiple yer değiştirebiliyor rakiblerini birbirine vurdurabilir Law alır bence

Milletin Garp demesi bir bana mı saçma geliyor? Garp rütbeyi kabul etse zaten amiral.
Sengoku amiral, kendisi koramiral. Garp Sengoku'dan güçlü bile olsa amiral unvanı alacaktı yani. Şimdi Garp kendisi gibi 2 tane adamı alabilir mi mesela?

Genç garp kendisi gibi iki adamı alamaz.Burada şöyle bir nokta var.Garp orada belki Sengoku'dan güçlü rahatça filo amirali olacak güçte ancak rütbeleri reddediyor.Yani koskoca Kuzan şurada peşine takılmış çocuk konumunda.Ki Kuzan da koramiralken bile şu ankine gücüne yakındı Saul'un işi bir anda bitti o da koramiraldi.

O bakımdan Garp amiral olsa kendi gibi 2 amirali alamaz çünkü o da amiral düşüncesi yanlış.Garp amiral olsa diğer amirallerle arasında yer-gök kadar fark olacaktı belki de.Akainu'yu öldüreceğim düşüncesi eğer gençliğindeki gücü koruyorsa doğru olabilir.Ama onu bilmiyoruz işte yaşlılık etkiledi mi bu adamı.

Genç Garp yonko dengi biriydi muhtemelen.Fakat bana göre Roger dengi olması için bu bile yeterli değildi.Sadece Wb denk dövüştü tarzında açıklamalardan sonra.

O bakımdan 2 amirali ağır yaralarla alabilir böyle adamlar.Mom Kaido gibi vücutlara sahip olan yonko dengi adamlar bu olmadan da alabilirler bence.

Serinin sonlarına doğru olabilir dedim, çünkü sonlara doğru Roger zamanını gösterebilir ve onun gücünü görürüz. O zaman anlaşılır yenip yenemeyeceği. Bir de belki dünya hükümetindeki yaşlı dayıların gençliği olabilir.
Bunların hiçbiri henüz gösterilmediği için sonlara doğru belli olur, ama seriye süper güçlü yeni bir karakter sokmaz bu saatten sonra. Olursa hali hazırda eldeki karakterlerden biri olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık