Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
Dünya'nın en güçlü adamını ölümün kıyısına getiren Akainu antisi olmasına rağmen Aokiji ile 10 gün dövüşebiliyorsa seride 2 amirali alabilcek bir güç yok olmayacakta.

ben bu yorumu biraz abartı buldum dediğiniz kadar güçlü olsaydı Marine diye bir oluşum yerle bir olmuştu.
Olmaz çünkü korsanlar birlik olmuyor. Ayrıca Roger'ın Wb'nin olduğu yerde Garp var denizcilerde. Yanında Sengoku, yine o dönemin adamı Kong falan. Kolay değil o işler. Üstelik şu anki hiçbir karakter de iki amirali aynı anda alacak güçte değil yani. Denizciler rahat karşı taraf birlik olmadığı sürece.

Oda zorunun ağzından Ashuranın yeteceğini söylüyor, ki bu Zoro ölü sayılırdı, luffy Zoro 40 lı yaşlarında bu seviyenin çok üstünde olacak, o anki Zoro bir Ashura yapsa teke gidebilir , ya da Ryumanın tekniğini, ki koca ana dahi korktu, bizimkiler daha gelişim aşamasında , bu amiralleri farklı göstermezse şu an ki Kaido üzerinden yorum yaparsak Luffy ve Zoro alır derim, zaten genç Wb ve Roger bana göre alır, burada anlık olaylar var, moruk Wb dahi iki atmış buna kral haki içten patlamalı deprem ekleyin , Kafayı tuttu mu teke gider , asıl sorun Haki korumalı bu iki adama lav etki etmez

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık