Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
Valla yoktur varsa bile ancak KK Seviyesi karakterler olabilir (Prime Roger, Prime Garp, Prime WB ve Xebec) Başka da olmaz gibi Seri sonu Karasakal ve Luffy'i de beklemek gerek.

Tabi bir de gizemli tipler var Goroseiler, Vegapunk,Im-Sama, Joyboy gibi.

Ama evrendeki güçler ayrılığı ilkesi için hükümetin en büyük savaş gücü denen adamlardan 2-3 tanesini alabilen çok fazla karakter olsa evren saçmalaşırdı (zaten saçmalaştı da iyice boku çıkardı). Nitekim evrenin bekası için de böyle bir karakter çıkmamalı en azından hükümet düşüne kadar.

Son düzenleme:
Muhtemelen Luffy'nin yeni öğrendiği haki, -Kralın Hakisini yumruğuna ekleme-, gücünü en iyi şekilde kullanan karakterler yenebilir. Çünkü yeni Haki'de gördük ki, Luffy dayanıklılığı Amiral'in de üstünde olan Kaido'ya fena geçirdi. Bu hakiyi de en iyi kullanan Prime Roger, Prime Garp, Prime Xebec, Prime WB gibi karakterler 2 Amirale birden gidebilir. Amirallerin Luffy'de Kralın Hakisini gördüğündeki tepkilerden de bu Haki türünün yeni öğrendiği teknikle ne kadar yıkıcı bir güç olduğu su götürmez bir gerçek.

Luffy, Roger, Teach ve Xebec demiştim ama amirallerden beklentimi arşa çıkardığım için sadece seri sonu luffy diyorum. Bir sonraki görüşümüzde muhtemelen amiraller yonkoulara denk, akainu onlardan da güçlü olacaktır diye düşünüyorum.

İki amiralin alamayacağı kişi yok. Hatta ölümün kıyısına da gelmezler bence. İkisi bayağı yorulurlar ama bilinçlerini kaybedip kan kaybından ölecek hale de gelmezler Yaralarını sararlar birkaç gün uyurlar 5-6 güne sargıyı çıkarırlar.

Prime Roger
Prime WB
Seri sonu Luffy
Seri sonu Karasakal
Xebec

Bu karakterler iki amirali tek başına alır.

Ben yoktur demişim önceden. Şuan İmsama aklıma geldi oda tam bir muamma güçlü mü yoksa, bu Orochi tarzı birimi bilmiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık