Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
Aynen öyle.Amirallerin tepeye yakın adamlar ama tepeye sadece tırmanabilecek adamlar olduğu sonradan anlaşılacak.En tepe değiller olamazlar da.Eski nesil hariç.Garp,Sengoku ayrı adamlar.

Akainu bile o çok güçlü akainu bile 3 yerdi işte senin dediğin gibi.Yani bu şu demek oluyor.Wb ile akainu arasında Dof ve Sanji arasında ne kadar fark varsa ondan biraz daha az bir fark var.Hepsi o.

Sonuç olarak 4 kişi alır.Zor olur ama alırlar.Ray bile gençken bir amirali anında saf dışı bırakabileceğini dile getirmişken zirve isimler fazlasını yapar.Amiral seviciliğe lüzüm yok.

Roger
Genç Wb
Luffy
Teach

Diğerlerini açıklamama gerek yok Teach'i söyleyeyim.2 meyveyi de uyandıracak bence ve imparator seviyesini aşacak.
Tamamen katılıyorum :respect:

Bazı yorumları okuyunca gözlerim kanadı. Bi laf vardı, 'Herkesin derdi amiraller olmuş demek ki zamanında birilerine yolmuş.' bla bla...

2 amiralle dövüşebilen olabilir eyvallah da yenmek biraz abartı gibi geldi bana, Amiral dediğimiz adamlarda tayfa toplasa yonkou olabilecek potansiyele sahip insanlar.

Beyazsakal ve Garp gençken tam gücüne ulaştığını düşünmüyorum. Orta yaşlı iken tam gücüne ulaşmıştır. 35-45 arası. Nitekim Garp 40'ından sonra çalıştı ve Chinjao'nun kafasını eliyle düz etmeyi başardı.

Sen ne düşünüyorsun?
Bence öyle bir güç yok. 2 kişiye karşı açık vermeme gibi durum yok. Öyle bir hakin olacak ki full beden koka yapınca Akainu magma vursa etkilemeyecek seni, o zaman 2 değil 12 amiral de yenersin ama diğer türlü 2 amiral öyle kombolar yapar ki akla hayale sığmaz. Wb 2-3 vuruşta alacak ama diğer amiral 2-3 vuruşta almayacak mı? Luffy ve Law bile aklını alır beraber. Dof'a nasıl kombo yaptılar gördük.

Vasıfsız işin içine girerse 2 amiral kaybedebilir. Çünkü destek olmak yerine köstek olur.:D

Güç dengesi de yeniden yazıldı gibi, Garp amiral ve bence alamaz ama şimdi Kaido da 3 amirale bile dalar gibi hava var. Mom bile amirale yenilir diyordum, Saka'ya tayfa versen yonkou olur derdim. Mom da hayvan çıktı gibi, hani en zayıf görülen yonkou, bana göre en zayıfı. Şimdi Wb o zaman genç olsa, hakiler ve meyve ile alırsa da niye aldı demem. 2 taneyi göterebilir ama isteğe bağlı ben vs attırsam istediğim tarafa aldırırım.

Son düzenleme:
Bence öyle bir güç yok. 2 kişiye karşı açık vermeme gibi durum yok. Öyle bir hakin olacak ki full beden koka yapınca Akainu magma vursa etkilemeyecek seni, o zaman 2 değil 12 amiral de yenersin ama diğer türlü 2 amiral öyle kombolar yapar ki akla hayale sığmaz. Wb 2-3 vuruşta alacak ama diğer amiral 2-3 vuruşta almayacak mı? Luffy ve Law bile aklını alır beraber. Dof'a nasıl kombo yaptılar gördük.

Vasıfsız işin içine girerse 2 amiral kaybedebilir. Çünkü destek olmak yerine köstek olur.:D

Güç dengesi de yeniden yazıldı gibi, Garp amiral ve bence alamaz ama şimdi Kaido da 3 amirale bile dalar gibi hava var. Mom bile amirale yenilir diyordum, Saka'ya tayfa versen yonkou olur derdim. Mom da hayvan çıktı gibi, hani en zayıf görülen yonkou, bana göre en zayıfı. Şimdi Wb o zaman genç olsa, hakiler ve meyve ile alırsa da niye aldı demem. 2 taneyi göterebilir ama isteğe bağlı ben vs attırsam istediğim tarafa aldırırım.
Bakacağız artık. Ama ben şu an için imkansız görüyorum. Seri sonundaki Luffy belki tek ihtimal olur. Onda da içinde Akainu olmayan bir ikili Amiral olursa.:D

Kaido yada Beyazsakal gençliği ishoo ve aokijiyi yenebilir.Aokiji yerine Kizarunun olmaması şartıyla. yerine Akainu olursa her ihtimal olabilir. Kesinlik yok tabi

İki amiral açık bulma ihtimalinin artması demek. Aynı zamanda birbirlerini tehlikeli anlarda kurtarabilmeleri demek. Bence aynı anda ikisi alınamaz.

Bire bir de bile bir Amirale vurmak için bilmem kaç gün harcaman gerekir iken iki tanesi ile baş edip de açık yakalamak gerhalde imkansiz.

Ama Doflamingo alır.Birini kukla yapar diğeri ile dövüştürür :a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık