Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
@Millennium Wizard

Anında Amiral safdışı bırakabilen adam niye 2 Amiral alamıyor peki ? Anında amiral alan adamın kaptanı ve ona denk olan Wb kaç amirali "anında" alır acaba ?
Ray kısa sürede amiral püskürtüp yardıma geleceğini kendisi söylüyor genç olsa.Uydurmuyoruz mangada geçiyor.Bir süre için bile olsa ortamdan uzaklaştırıp sersemletecek demek oluyor bu.Yapacağı adam da Kizaru ha.Öyle Marco gibi tekmeyle ileri savurup yakanı kurtaramazsın.Gözünü açana kadar tekrar yanına gelir.

Genç Ray 2 amiral alır mı bilemem bence alamaz.Sağlam darbe vurmakla yenmek aynı şey değil.Anında alır kısmını sen uydurmuşsun ben öyle mi yazdım.

Daha önce yazdım.Wb akainuyu maksimum 3 yumrukta yada 3 hamlede öldürür istese bunu yapabileceğini gördük.Dof Sanji'ye 2 atıyorsa bu ikisinin arasındaki farktan biraz daha az bir fark var aralarında.Ki bence bu epey ciddi bir fark.

Ben de senin gibi düşünüyorum da forumun geri kalanın çoğunluğunun bu fikirde olduğunu düşünmüyordum. Her yer amiral sevici kaynıyor :(
Amiral sevicilik bu foruma sirayet etmiş en kötü hastalıktır sinsice ilerler ve etkisini giderek arttırır. :(

Ray bile gençken bir amirali anında saf dışı bırakabileceğini dile getirmişken zirve isimler fazlasını yapar.Amiral seviciliğe lüzüm yok.

.
Anında almak ile anında saf dışı bırakmak arasında ne fark var ki ?

İkincisi ise seride herkesin her dediğine inanmak mı zorundayız.Fuji şiçiliği kaldıracağım dedi yani Mihawkı falan alabilir diye mi yorumlayalım bunu.Keza Doffy de Fujinin icabına bakacağım dedi aynı şekilde.

Diğer bir konu ise Wb Sakazukiye arkadan direk bir darbe vurmasına rağmen Sakazuki yüzünün yarısını alıyor.İkinci darbesinde ise aşağı düşmese idi bir kontra sadırı daha yapamayacağına nasıl bu kadar emin olabiliyorsun ?

Direk iki tane darbe alıp da sadece ağzı burnu kanayan bir adam nasıl üç vuruş ile ölüyor acaba çok merak ediyorum.Aklıma bir şey geliyor da neyse.

Anında almak ile anında saf dışı bırakmak arasında ne fark var ki ?

İkincisi ise seride herkesin her dediğine inanmak mı zorundayız.Fuji şiçiliği kaldıracağım dedi yani Mihawkı falan alabilir diye mi yorumlayalım bunu.Keza Doffy de Fujinin icabına bakacağım dedi aynı şekilde.

Diğer bir konu ise Wb Sakazukiye arkadan direk bir darbe vurmasına rağmen Sakazuki yüzünün yarısını alıyor.İkinci darbesinde ise aşağı düşmese idi bir kontra sadırı daha yapamayacağına nasıl bu kadar emin olabiliyorsun ?

Direk iki tane darbe alıp da sadece ağzı burnu kanayan bir adam nasıl üç vuruş ile ölüyor acaba çok merak ediyorum.Aklıma bir şey geliyor da neyse.
Jozu'nun yaptığından biraz fazlasını yapar sağlam bir vuruşla yada kesişle yaralarsın.Ama kalkar dövüşe tekrar devam eder.2 dakika kazandırsa yeterli olur px için.

Evet korsan kral sağ koluna inanacaksın atıp tutması için bir sebep yok.Yaparım ederim demiyor geçmişte yapabildiği birşeyden bahsediyor.Croco ve buggy gibi şu an yapabilecekleri hakkında atıp tutmuyor.

Arkadan darbeyi vurdu da arkasına geçerek vurdu.Çöp erler bile geldiğini görüyorken görememesi akainunun sorunu.Biraz k.haki çalışsın o bahane değil.2. yumruktan sonra düştüğü hali görmedin herhalde.Koskoca amiral taşlarla aşağı düşecek adam mı ? İlk yumruktaki gibi kalkacak hali olmadığı için olmasın.2. yumruk daha güçlüydü deprem çatlağını içinde hissetti resmen.

Nasıl öleceğini söyleyeyim.Yamulmuş haldeki akainuya boydan boya bisento saplayarak çok rahat öldürebilirdi.O noktadan sonra yumruğun anlamı yok.Net ve öldürücü darbe yeterli.

Amiral deniyor, hükümetin en büyük gücü deniliyor.. Wb Sakazuki'nin arkasında bitince "Wb arkadan daldı". Ee hani nerede hükümetin en büyük gücü, hani gözlem hakisi :) :alkis:

Jozu'nun yaptığından biraz fazlasını yapar sağlam bir vuruşla yada kesişle yaralarsın.Ama kalkar dövüşe tekrar devam eder.2 dakika kazandırsa yeterli olur px için.

Evet korsan kral sağ koluna inanacaksın atıp tutması için bir sebep yok.Yaparım ederim demiyor geçmişte yapabildiği birşeyden bahsediyor.Croco ve buggy gibi şu an yapabilecekleri hakkında atıp tutmuyor.

Arkadan darbeyi vurdu da arkasına geçerek vurdu.Çöp erler bile geldiğini görüyorken görememesi akainunun sorunu.Biraz k.haki çalışsın o bahane değil.2. yumruktan sonra düştüğü hali görmedin herhalde.Koskoca amiral taşlarla aşağı düşecek adam mı ? İlk yumruktaki gibi kalkacak hali olmadığı için olmasın.2. yumruk daha güçlüydü deprem çatlağını içinde hissetti resmen.

Nasıl öleceğini söyleyeyim.Yamulmuş haldeki akainuya boydan boya bisento saplayarak çok rahat öldürebilirdi.O noktadan sonra yumruğun anlamı yok.Net ve öldürücü darbe yeterli.
O zaman koskoca Denizci Amiraline inanıp Fuji>Şiçiler veya Denizci kahramanına inanıp Rogerın şans ile kral oldğuna da inanalım.

Bahanelik bir durum yok orada.Benim söylediğim direk darbe aldığı.2. yumruktan sonra düştüğü hali göremedim çünkü yok öyle bir sahne.Yer yarılıyor ve aşağı düşerken Wbye saydırıyor.

http://www.turkcraft.com/One_Piece/575/7
http://www.turkcraft.com/One_Piece/575/8

Mf boydan boya yarılıyor orada.Ney yapmasını bekliyordun.2 3 bölüm sonra da geri çıkıyor ki ağzı burnu hariç hasar gözükmüyor adamda.

Wb iki Amirali peş peşe dövüşerek alabilir ama aynı anda almasına ben imkan veremiyorum malesef.Hele ki o meyveleri ile.

Luffy'nin marineford'da 3 amiralin karşısına dikildiği sahneyi hatırlayın. Kuzan yada Borsalino Luffy'e bizim için henüz hazır değilsin gibi bir şey demişti.Ben oradan ileride 1 vs 3 yapabilecek güce geleceğini anladım. Sayfayı aradım ama bulamadım.

Tamam Rayleigh'ten gidelim.Dediğine göre gençken Kizaru'yu yenip üstüne Kuma'yı da halledermiş. Buradan Rayleigh >= Kizaru+ Kuma diyebiliriz. Roger ve Newgate'i Rayleigh'in 1 tık üstü , Kuma'yı da Amirallerin 1 tık altı kabul edersek Roger>= Amiral+amiral olur.

Oda böyle bir şey çizmez umarım. Bire karşı bir başka, ikiye karşı bir bam başka bir olay.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık