Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1130: Lanetli Prens

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 88 68.8%
  • Orta

Kullanılan: 24 18.8%
  • Kötü

Kullanılan: 16 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    128
Benim bir düşüncem var, bence Loki'nin gözleri İmu ve Mihawk gibi. Ben o gözlerden yıllardır bir anlam çıkacağına inanıyorum. Loki'nin gözleride Kırmızı ve halkalı. Bu göz şekli sahibinin içindeki kötülüğü simgeliyor olabilir. Devlerin çok uzun süre yaşadığını biliyoruz belki bir devin ağzından açıklama duyarız.
Bana göre Loki’nin gözünde nasıl bir tuhaflık var ise devler bu durum dolayısıyla Loki’ye lanetli prens dediler.

Mitolojiyi bilen arkadaşlara şey soracağım gözleri nedeniyle kendi ırkı tarafından sevilmeyen veya şeytani/lanetli olarak nitelendirilen bir mitolojik varlık var mı? Belki bu varlıktan yola çıkarak Loki hakkında bir tahminde bulunabiliriz.

Bana göre Loki’nin gözünde nasıl bir tuhaflık var ise devler bu durum dolayısıyla Loki’ye lanetli prens dediler.

Mitolojiyi bilen arkadaşlara şey soracağım gözleri nedeniyle kendi ırkı tarafından sevilmeyen veya şeytani/lanetli olarak nitelendirilen bir mitolojik varlık var mı? Belki bu varlıktan yola çıkarak Loki hakkında bir tahminde bulunabiliriz.
Benim bildiğim Horus var oda iyi mi kötü mü emin değilim. Sanırım Horus'un bir gözü ayı diğer gözü güneşi temsil ediyordu. İki gözününde farklı özellikleri vardı.

Loki’ye Lola’yı istemeye gittiklerinde de mi oradaydın be adam? Adamın olmadığı masa yok, her şeyden anlıyor. One Piece evreninin herbokoloğu Jinbe’ye saygı duyuyorum.
Burası öleceğim yer ayağına her yerden bilgi toplamış, saman altından su yürütmek böyle bir şey herhalde. İmu-sama'nın kışlıklarının arasından da fırlarsa şaşırmam şahsen.

Chopper bile alamayan adamı nasıl amirallerden üstün gördün ? Kuma'nın tek yumruğuna yamulan adam bu.
Zoro Lucci'yi zar zor yenmese belki amiral alırlar derdim Sanji'yi söylemiyorum bile. Alsalar bile anca Fuji ile Aramaki'yi alabilirler oda yüksek zorluk.
Oda'nın işleyişi öyle. Farklı seneryolar oldu hep, garip olsada. Franky'nin big mom'ın suratına motor yapıştırdığını da gördük luffy'nin kizaru'yu gömmek yerine fırlatmasınıda. luffy'den aynı darbeyi yiyen amiral iptal oldu gorosei sapasağlam çıktı olay bu kadar açık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 3, Ziyaretçi: 39)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık