Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1124: En İyi Arkadaş

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 53 42.1%
  • Orta

Kullanılan: 40 31.7%
  • Kötü

Kullanılan: 33 26.2%

• Kullanılan toplam oy
    126
Oharalıların kitapları Pone dilinde yazdıklarını sanmıyorum, muhtemelen Poneleri çözüp ana dilde kitapları yazdılar, Vegapunk sadece anadilde yazılı metinleri okudu. Vegapunkun Pone okuduğu hiçbir yerde geçmiyor, aksi olsa Vegapunk gizliden Pone bulmaya çalışırdı ama sadece 22 yıl önce Elbafta okuduklarını hatırlıyor adam. Sonradan bir çalışması yok.
Sadece Profesör Clover ve Robin bilmiyordu bunları okumayı. Oradaki arkeologların muhtemelen hepsi biliyordu ve bu adamlar illaki yazdılar nasıl çevirildiğini. Birbirlerine nasıl okunduğunda sadece anlatarak öğretmiş olamazlar. Yani %100 antik dilin nasıl okunduğuyla alakalı en az 1 kitap vardı, yanmış olabilir olmayabilir.

Ayrıca onların adasındaki ponenin sadece tercümesini yazmış bile olsalar, devler zaten kitapları alırken bu poneyide götürmüştü. Vegapunk en zeki adam diye geçiyor. Bu pone ve çevirisini yan yana koyunca zaten kendi kendine bile öğrenmiştir dili tercüme etmeyi. 8 yaşındaki Robin kadar kafası çalışıyordur Vegapunk'ın.

Lilith tayfaya gelmez dimi? Bir jimbe travması daha geçirnek istemiyorum.
Lilith tayfaya gelmez zaten bizim tayfada bir Cyborg var o da Franky.

Lilith'in kesin olarak gideceği yer Neo MADS ekibidir. Lilith, Judge, Ceasar, Queen ve Stussy tekrar bir araya gelecekler.

Zaten Dünya Hükümeti'nin elinde hem York var hem de Punk kayıtları var. Böyle bir oluşumun karşısına ancak Neo MADS ekibi çıkarsa iki tarafta dengelenir.

Muhtemelen Bonney ve Kuma, Devrim Ordusu'na katılacaklar. Yani tayfaya gelmeleri söz konusu değil bence.

Lilith tayfaya gelmez zaten bizim tayfada bir Cyborg var o da Franky.

Lilith'in kesin olarak gideceği yer Neo MADS ekibidir. Lilith, Judge, Ceasar, Queen ve Stussy tekrar bir araya gelecekler.

Zaten Dünya Hükümeti'nin elinde hem York var hem de Punk kayıtları var. Böyle bir oluşumun karşısına ancak Neo MADS ekibi çıkarsa iki tarafta dengelenir.

Muhtemelen Bonney ve Kuma, Devrim Ordusu'na katılacaklar. Yani tayfaya gelmeleri söz konusu değil bence.
Lilith Cyborg değil yahu, Cyborg yarı insan olur, Robocop gibi, Lilith bildiğin yapay zeka yüklenmiş robot. Tayfada robot yok, o yüzden bence tayfa üyesi olabilir.

Kizaru için böyle saçma dramaya ne gerek vardı ki yahu? Madem dram kasacaksin ver oradan diyaloğu yok efendim bunu araştırdın şimdi gorosei ve O senin peşinde, onlar seni yakalarsa kötü olur, seni burada ben öldürmeliyim de geç. Ne var böyle saçma sapan işlere. Akainu salmiyorsun sahneye ama paso laf yiyor gariban gibi. Kayış kopmuş soda reiste kesin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık