Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1123 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido Roger için yine aynı imada bulunuyor Rocks savaşında görmüş herhalde. Sana daha laf anlatmayacağım çünkü kendi kendine benim ne niyetle neyden bahsettiğimi benden iyi biliyon. Orada sayfayı attım net bir şekilde Chinjao'nun ifadesi yoruma açık olmayacak şekilde duruyor. Daha sana laf anlatmayacağım.
Kaido'nun Roger için hakisi benden güçlü dediği yok, hala Kaido Roger dedi deyip Kral Haki Listende Roger'ı önlere koyuyorsun :)

Kaido ilk 5 kişinin içine koymamış, Chinjao bile bahsetmiyor Garp'ın hakisinden onun mantığına göre demek çok gerisinde olmaları gerekiyor. Yahu Wb Kk olmak istemedi, Garp'ın zaten korsanlıkla alakası yok, Chinjao'nun sözü üzerinden daha iyi diyor. :D

Senin attığın görselden ben bahsettim zaten sen atmadan. Bir şey ifade etmiyor o görsel. KK olmak istemeyeni, Kk'lıkla ilgisi olmayanları neye göre yorumlacağız? Sen önce bunlara cevap ver.
Aynı yerleri atmadık. Sen farklı yeri attın. Orada bir sürü kral haki kullanıcısı var diyor ayırmıyor amaçlarını.

Kaido'nun Roger için hakisi benden güçlü dediği yok, hala Kaido Roger dedi deyip Kral Haki Listende Roger'ı önlere koyuyorsun :)
Kaido dünyayı fethetmek için meyve yetenekleri tek başına yeterli olmaz diyor. Haki lazım diyor. Ve dünya tarihi akışı da buna uygundu diyor. Sonuçta Roger meyve yetenekleri yoktu dünyayı böyle fethetti diyip sonuçta her şeyi aşacak olan hakidir diyor. Buradan sen Roger'ın hakisinin herkesi aşmış olduğunu anlatmadığını söylüyon di mi? :D

Yoksa Roger fikir adamıydı ondan mı bahsediyor.:(

Aynı yerleri atmadık. Sen farklı yeri attın. Orada bir sürü kral haki kullanıcısı var diyor ayırmıyor amaçlarını.
Attım demedim zaten bahsettim dedim. :( Amaçlarını niye ayırmayacakmışız? O zaman niye Kk'lık üzerinden övüyorsun? :D Bu nasıl mantık. Sonra niyet okumayın diyorsun, bize fazla bir şans bırakmıyorsun be Alpa...

Attım demedim zaten bahsettim dedim. :( Amaçlarını niye ayırmayacakmışız? O zaman niye Kk'lık üzerinden övüyorsun? :D Bu nasıl mantık. Sonra niyet okumayın diyorsun, bize fazla bir şans bırakmıyorsun be Alpa...
Roger'ın zamanında korsan kral yoktu çünkü. Roger'ın hikayesinin sonunda ona öyle söyledikleri Rayleigh anlatıyor. Chinjao da kral haki kullanıcısı olarak zirvede olana Korsan Kral dediler diyor. Bu ünvan olarak tarafından verildi diyor. Roger kendi kendini korsan kral ilan etmedi.

İfade bu kadar açık.

Oda acaba nasıl boş bir bölüm çıkarabilirim diye düşünmüş. Boş kağıt mı yayınlasam acaba demiş. Sonra yok lan bundan daha boşunu yapabilirim diye düşünerek bu boş bölümü çıkarmış

Roger konusunda seride direk şudur diye geçmediği için tahminlerden öteye gidemez ama çok basit mantıkla hakisinin Kaido hatta Shanks den bile üstün olduğu anlaşılabilir.Sağ koluna ve flashback deki Odeni dalga geçerek teklediğine bakmak bile yeter.

Roger'ın zamanında korsan kral yoktu çünkü. Roger'ın hikayesinin sonunda ona öyle söyledikleri Rayleigh anlatıyor. Chinjao da kral haki kullanıcısı olarak zirvede olana Korsan Kral dediler diyor. Bu ünvan olarak tarafından verildi diyor. Roger kendi kendini korsan kral ilan etmedi.

Laa Alpa iyi misin? Niye kral hakide illa bir korsan zirvede olsun? Garp'ı, Sengoku'yu neye göre değerlendireceksin? Peki Dragon'u? Veyahut Im veya Goroseileri? Bunlarla Korsan Kral'ı olmanın ne ilgisi var? Bomboş bir söz. Anca korsanları kapsayabilir. Onda da Wb gibi Kk olmak istemeyen isimler var. Roger'ın kral hakisi belki de dediğin gibi milim farkla bile güçlü, çıkış noktan saçma sadece.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık