Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1122 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'den önce kral hakiyi saldırısına ekleme ihtimali korkutmuştu. Hatta şey diyordu o zamanlar Kral hakiyi geç açmak daha potansiyelli olduğunu gösterir diye. Cidden buna benzer yorumu vardı. :D
Kral Zoro daha kendi kendine salamıyor bile bu hakiyi.:D Bu arada bahsettiğim yorum trol yorum. Zoro önce King ona kral haki kullanıyorsun ha dediğinda What demesin. Bunları tartışırız.:D

King: Kral haki ha

Zoro: Anlamadım abi ne dedin? He aynen aynen öyle.:D

Şu isimli kılıç işi hep saçma gelmişti. Havada kalıyordu. Altı üstü kılıç. He eğer wanoda bunu döven usta yüzünden veriliyorsa neden bütün kılıçlar aynı ustanın değil. Ayrıca haki biz okuyucu ve izleyiciler kullanıldığını anlayalım diye siyah çiziliyorken kılıçlar neden fazla maruz kalınca kararıyor. Hani renksiz birşeydi. Bu mantık yüzünden robotu henüz çizmediyse siyah çizebilir diye düşünüyorum. Kara robot olur.

Kral Zoro daha kendi kendine salamıyor bile bu hakiyi.:D Bu arada bahsettiğim yorum trol yorum. Zoro önce King ona kral haki kullanıyorsun ha dediğinda What demesin. Bunları tartışırız.:D

King: Kral haki ha

Zoro: Anlamadım abi ne dedin? He aynen aynen öyle.:D
Öyle demiyor devamında da neyse. Yok o bahsettiğin yorum troll değildi, Zoro'yla alakalı değil aslında. Ace olabilir. Ace ve Dof küçük yaşta açıp, Luffy'nin geç açmasına ithafen mi ne yazmıştın. Daha geç yaşta açanlar daha potansiyelli oluyor diye.

Öyle demiyor devamında da neyse. Yok o bahsettiğin yorum troll değildi, Zoro'yla alakalı değil aslında. Ace olabilir. Ace ve Dof küçük yaşta açıp, Luffy'nin geç açmasına ithafen mi ne yazmıştın. Daha geç yaşta açanlar daha potansiyelli oluyor diye.
Troll muhabbeti. Daha geç ihtiyaç duymuş şeklindeydi.:D

Nasıl diyor? What diyor. Aynen haklısın gibi bir şey diyor.:D

Atağında haki olup olmadığı hala belirsiz yalnız. Kral haki salmış da olabilir diyerek ben bunu açıklıyorum. Onda da bir sıkıntı yok yani.

King çöpünü tartışacak değilim hacı.
Zoro orada düz saldı zaten, Enma'dan bağımsız orada kral haki kullanması. Her şeyimi verdim diyordu, kral haki açması normal. Veyahut Ashura haki, daha doğrusu kral hakiyle ilgli bir şey. Kaku zaten saf iradeyi cisimleştirdi mi ne diyordu Ashura için... Oda çapsız olduğu için asla cevap veremeyecek buna.

Troll muhabbeti. Daha geç ihtiyaç duymuş şeklindeydi.:D

Nasıl diyor? What diyor. Aynen haklısın gibi bir şey diyor.:D

Evet diyor devamında. Sonrasında da "cehhenem kralı" olacağım diye liseli lafı diyor.

20 dakikada sınırına gelen karakter king. Zoro demek ki rey-san dan h.haki eğitimi alsa 5 dk lık ömrü var yok. Kaldı ona da gerek yok zaten sınırıma geldim dediği yerlerde zoro b.haki basıyordu. Bu karakterin gücü ateş açma kapama bunu çözen kesiyor.
Orijinal çeviride sınırıma geldim demiyor. Ayrıca kral hakili ataklar aşırı güçlüler. Kaido'yu bile yamultuyordu. 20 dakikada indi diyip geçilecek bir şey değil. Orada Katakuri olsa o da iki üç saldırıya düşerdi. O saldırılardan çok daha zayıflarına düşmüştü zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık