Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1122 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-Koby: "Luffy-san, hayallerine son vermek zorundayım."

Adamsın lan Kobi, şu ne olduğu belirsiz yaratığı durdur. İçine Kyuubi kaçmış maymunu :p

Luffy: "Benim adım Monkey D. Luffy! Korsanlar Kralı olacak adamım!!!"

Koby: "Luffy-san, hayallerine son vermek zorundayım."

Tanıdığınız bir çerçevesinde yok mu? Kobi'nin sözünü çerçeve yapacağım da...:D

COBY gereksizi ile Buggy yarışıyor boş beleş muhabbette ...Mihavk gibi adama yorum bile yaptrımıyor gidiyor Koby ye panel çiziyor Oda efendi...Yakında Coby de kırmızı burun takar seride Luffy ile birlikte 3 palyanço olur . Smoker ı bile harcadı Oda efendi rol bile vermiyor

Emanet olmadığı ortaya çıkarsa kabul edecek misin ?

Emanet olduğu ortaya çıkarsa da ben kabul ederim.

Yani iddiaya girelim eğer Zoro'da kral haki yoksa sen kazanırsın ben Kata'nın King'i yeneceğini söylerim ve savunurum 1 ay.
Zoro'da kral haki varsa sen kaybedersin sen King'in katayı yeneceğini savunursun bir ay.
King'i övme işini Katakuri'nin sekiz yaşındaki hâline karşı yapacaksam olabilir aslında ama konu Oda embesili olduğu için bir iddiaya girmek doğru olmaz. Japon damarı tutar Zoro için olmazı oldurur bu namussuz. Oden+Enma sayesinde damarlarından Haoshoku Haki geçti bir kez içinde yoksa da artık olma ihtimali var bu yüzden teklifini kabul edemem ama sana karşı boş da değilim :utan:

King'i övme işini Katakuri'nin sekiz yaşındaki hâline karşı yapacaksam olabilir aslında ama konu Oda embesili olduğu için bir iddiaya girmek doğru olmaz. Japon damarı tutar Zoro için olmazı oldurur bu namussuz. Oden+Enma sayesinde damarlarından Haoshoku Haki geçti bir kez içinde yoksa da artık olma ihtimali var bu yüzden teklifini kabul edemem ama sana karşı boş da değilim :utan:
Kardeşim 1 ay bizim için king övsen ne olacak be pehhh :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık