Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1121 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son sayfa Shanks ve Luffy'nin altında IM ve Shanks'a benzeyen adam bir silüet olarak çizilmiş. Bayağı önemli ki IM yanına koymuşlar silüet olarak. Şaka bi yana ikizim mi var benim , bayağı benziyor. Klonladı mı Garling reis yokluğumun acısından acaba :oleyo2:

Luffy reyizin atakları delikler açmış Satürn'de? Acaba farklı olarak ne yaptı Luffy? Sadece daha güçlü ataklar mı yaptı? Görünüşte benzer ataklar. Demek ki kişinin her aynı atağı aynı güçte değil?

Nika zaten böylemiş ki. Luffy, Nika meyvesini başka şekilde kullanmıyor, en azından uyanış halini. Vega'nın son dediklerini önemli Nika'nın hayal ettiği gibi olsun, olmasın; dünyanın nasıl olması gerektiğine karar veren kişi Op'u bulanlar olacak. Umarım Nika ile aynı şeyi istemez Luffy de, bu Nika mevzusu kapanır.
Açıkçası ben Nika ifadesi görmedim Vegapunk'ın ifadesinde ki Joy Boy geçen yeri de yanlış anladığını düşünüyorum.

Orada isterse o kişi arzulanan Joy Boy olsun ister olmasın, dünyanın kaderi one piecei bulan kişi tarafından belirlenecek diyor.

Bu aslında Luffy'nin arzulanan Joy Boy olmayacağının garantisi. Orada Joy Boy'un hayal ettiği gibi bir anlam yok gibi geldi bana.
Nika dediğim Joy Boy yaw. Luffy'i aslında nika ele geçirdi, o yüzden Joy Boy oldu deniyor ya. Vega'nın o son sözü bu saçmalığı bitiriyor işte.Aynı şeyi düşünüyoruz yani.
Ben yanlış anlamışım aynen. O cümle çok önemli. @RedTeroR yine patlamış.:D
Aynen kanka

Reyiz senin bu halin ne olacak?
Valla kusura bakma ama artık ben sana bir şey diyemem senin kendin farketmen lazım bir şeyleri.

Yani bölüm ortada Bonney'in yaptığı ortada sen hala kalkıp bana hikaye anlatıyorsun ne yapcam tartışma mı yapacam senle :ehe:

Artık böyle he deyip geçecem seni çünkü bir manası kalmamış xD

Valla kusura bakma ama artık ben sana bir şey diyemem senin kendin farketmen lazım bir şeyleri.

Yani bölüm ortada Bonney'in yaptığı ortada sen hala kalkıp bana hikaye anlatıyorsun ne yapcam tartışma mı yapacam senle :ehe:

Artık böyle he deyip geçecem seni çünkü bir manası kalmamış xD
Aynen kanka.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık