Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1121 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gorosei ile konuşan Shanks değildi muhtemelen bu yeni gösterilen kişi olacak olası sohbet;

Shanks benzeri kişi : Sizinle bir korsan hakkında konuşcağım. Şu aranıyor posterine bir bakın hele bana benziyor bu eleman. Kayıp kardeşim olmasın?
Gorosei: Haklısın benziyor da ee ne yapacağız bu bilgiyi de git lan!!

Biz, yıllarca Luffy ile Zoro birlikte savaşıp Kaido'ya kombo saldırı atsınlar diye bekledik. Yıllar sonra Luffy ile Bonney veledi birlik oldular ve Goroseiler'e kombo saldırı atıyorlar. adjasd
İşte, ''Zoro kim abi yeaaa,'' diye itiraz ettiğiniz kurgu bu arkadaşlar, güle güle okuyun.
Neyse, en azından Bonney kaptan. O yüzden, -Zoro'nun aksine- her şeyi yapabilir. aslkdaşds
Sitemim size değil aslında ama çok fazla ana karakter aşığı olunca, talebin karşılığı da bu oluyor işte. Bonney'nin olaya dahil oluşu bile Nika olarak mümkün oluyor. Yani o da bir noktada Luffy'ye hizmet ediyor. Luffy'ye hizmet etmeyen hiçbir kurgu yok. Wano'dan sonra Zoro benim için bitmişti ama One Piece konusunda bazı meraklarım ve heyecanlarım hala vardı. Egghead ile birlikte bunlar da öldü. Benim için One Piece serüveni bu arc ile son buldu. Gerisi bir delinin saçmalıkları...

Sevenine ne mutlu.

Biz, yıllarca Luffy ile Zoro birlikte savaşıp Kaido'ya kombo saldırı atsınlar diye bekledik. Yıllar sonra Luffy ile Bonney veledi birlik oldular ve Goroseiler'e kombo saldırı atıyorlar. adjasd
İşte, ''Zoro kim abi yeaaa,'' diye itiraz ettiğiniz kurgu bu arkadaşlar, güle güle okuyun.
Neyse, en azından Bonney kaptan. O yüzden, -Zoro'nun aksine- her şeyi yapabilir. aslkdaşds
Sitemim size değil aslında ama çok fazla ana karakter aşığı olunca, talebin karşılığı da bu oluyor işte. Bonney'nin olaya dahil oluşu bile Nika olarak mümkün oluyor. Yani o da bir noktada Luffy'ye hizmet ediyor. Luffy'ye hizmet etmeyen hiçbir kurgu yok. Wano'dan sonra Zoro benim için bitmişti ama One Piece konusunda bazı meraklarım ve heyecanlarım hala vardı. Egghead ile birlikte bunlar da öldü. Benim için One Piece serüveni bu arc ile son buldu. Gerisi bir delinin saçmalıkları...

Sevenine ne mutlu.
Açıkçası Luffy ve Zoro birlikte savaşsın, ZKK olsun gibi şeyler de hiçbir zaman mantıklı değildi. Shounen okuyoruz, ana karakter odaklı olacağı en başından belli. Bonney'in düşmana hasar vermeyen yalandan saldırısının da çok önemi yok. Geçiş arcının boş olayları.

Buggy demiş
Mihawk demiş
Crocodile dememiş Cross Guild demiş...
Tezgah var...
Crocodile gibi ikinci sınıf karakterlerin tekpileri önceki bölümlerde gösterildi zaten.

Bu bölümde ise serinin zirvelerinin tepkileri gösteriliyor. Buggy de Mihawk'ı diğerlerinin seviyesine düşürmek için adamın sırtına yük olarak eklenmiş olmalı.
Yine artı yazdı.

Vegapunk'ın tarihi konuşmasının son anında gösterilen karakter bir Figarland. Zamanında trene atlayın diye yalvardık neredeyse, geçti kardeşim artık almıyoruz kimseyi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık