Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1120: Atlas

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 50 30.7%
  • Orta

Kullanılan: 39 23.9%
  • Kötü

Kullanılan: 74 45.4%

• Kullanılan toplam oy
    163
Bu adamların bahsettiğim isimlerden daha dayanıklı olduğunu mu düşünüyorsun?

Zoro onu 1 saniye durdurdu. Sonra mumyaya döndü. En son da Azraili gördü. Luffy kral haki açtıktan sonra o sayı arttı.
Sen Luffy üzerinden kıyas yaptığın için diğer karakterlere hiç dayanıklı değilmiş muamelesi yapıyorsun. Marco dayanıklı olsa bile Luffy ile kıyasladığımızda senin için Marco'nun dayanıklık seviyesi 10 Luffy'nin 10000 olacak. Luffy ile bir karakter bir konu üzerinden kıyaslandığında Luffy fanı olman yüzünden arada dağlar kadar fark var gibi düşünüyorsun. Bu yüzden pek anlaşamıyoruz.

Sen Luffy üzerinden kıyas yaptığın için diğer karakterlere hiç dayanıklı değilmiş muamelesi yapıyorsun. Marco dayanıklı olsa bile Luffy ile kıyasladığımızda senin için Marco'nun dayanıklık seviyesi 10 Luffy'nin 10000 olacak. Luffy ile bir karakter bir konu üzerinden kıyaslandığında Luffy fanı olman yüzünden arada dağlar kadar fark var gibi düşünüyorsun. Bu yüzden pek anlaşamıyoruz.
Adam Luffy'sine laf gelmesin diye Law ve Zoro'ya Kaido sopayı vurmadı diyordu sen düşün olayı xD

Yonko Luffy ile kıyaslandığında öyle. Sağ kol Luffy ile öyle değil. Onun dışında Tanrı mehvesi tanrı meyvesi diye sürekli onu öven sizken Guernica'nin Luffy'den daha dayanıklı olmasını savunmaniz çelişki.

Yonko Luffy ile kıyaslandığında öyle. Sağ kol Luffy ile öyle değil. Onun dışında Tanrı mehvesi tanrı meyvesi diye sürekli onu öven sizken Guernica'nin Luffy'den daha dayanıklı olmasını savunmaniz çelişki.
Adam basitçe bir saldrı ile ölmemiş daha doğrusu resimleri çekecek kadar yaşamış olabilir diyor.

Luffy'den dayanıklı olmaz zaten çünkü tanrı meyvesi var guernica etten kemikten.

Ağzımdan bir kere bile Guernica Luffy'den daha dayanıklı diye bir şey çıkmadı. Sen konuyu hep Guernica ballı. Kaido'nun saldırısını torpille balla savundu diyerek konuyu açtın. Bende attığım sahneler üzerinden Guernica'nın dayanıklı olduğunu ve bu saldırıyı karşılayabileceğini söyledim olay bu. Ayrıca paneller üzerinden kıyas yaparken o arc boyunca diye belirttim mesajlarımda.

@RedTeroR Usta senin işin çok zormuş be. :D

Ağzımdan bir kere bile Guernica Luffy'den daha dayanıklı diye bir şey çıkmadı. Sen konuyu hep Guernica ballı. Kaido'nun saldırısını torpille balla savundu diyerek konuyu açtın. Bende attığım sahneler üzerinden Guernica'nın dayanıklı olduğunu ve bu saldırıyı karşılayabileceğini söyledim olay bu. Ayrıca paneller üzerinden kıyas yaparken o arc boyunca diye belirttim mesajlarımda.

Karşılayamaz kardeşim. Adam zaten ben öldüm hadi bay bay şeklinde veda etti.

Red çok mu farklı sanıyorsun ? 3 panelden tek sayfa çıkarmaya çalışıyor adam.asdasdasd

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık