Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1120: Atlas

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 50 30.7%
  • Orta

Kullanılan: 39 23.9%
  • Kötü

Kullanılan: 74 45.4%

• Kullanılan toplam oy
    163
harbi rezil bir bölüm lan böyle bir şey yok resmen kendi yazdığı karakterlerin özellikleri ile alay ediyor adam daha rezil bir bölüm okumadım.

Guernica ne kadar dayanikli olursa olsun ne Oden seviyesi ne Luffy seviyesinde biri. Oden o ataktan cok daha basit görünen bir atağı yediğinde bilinci gitmişti direk. Luffy ise zaten ilkinde tek yemişti. Guernica Kaido çok daha ofkeliyken baya da haki salınan bir atağı tamamen aha oldum kesin sayanora diyerek alıyor.

Senaryo gereği torpille bu atakla ölmüyor üstüne fotoğraf çekimi yapıyor. Bunlar hep hikaye için yapılmış şeyler. Bu da Guernica'nın balı şansı torpili oluyor. O tiril Luffy kilitleyebilmesinde de kendini gosterdi. Her şeyiyle hikayenin ekmegini yemiş bir adam Guernica.
Guernica'nın dayanıklı olmadığına dair bir çok panel olsa ve çatıda bunlar yaşansa hak veririm. Ateş Yokai'sinin içinden geçip bana mısın demiyor. Zoro'nun orakla bayıldığı yerde göğsü deliniyor ama bir şey olmamış gibi çatıya çıkıyor, Luffy'nin gözlerinin feri gittiği saldırıyı tınlamıyor. Dayanıklı olduğuna dair çatı öncesi gayet veri var.

Ayrıca torpil demen çok komiğime gidiyor. :D Gözüktüğü tüm panelleri toplasan 4-5 sayı etmeyecek karakter Oda'nın gözünde ne torpili olsun. Oda bu karakteri tasarlarken belli ki dayanıklı bir tasarladı ve dayanıklı bir karakter olduğunu sahnelerle resmetti. Kimse Jack veya King için çok güçlü demiyor ama dayanıklı olduğunu kabul ediyor. Olay bu.

Luffy yüzünden Kanabo saldırıyı çok yüceltmeye çalışıyorsun ama gerek yok. Kaido bile günün sonunda kanabosuyla değil tam form dönüşüp ejderha güçlerinin özellikleriyle yenmeye çalıştı. Kaido bir Shanks değil hayvan gibi saldırı gücü olup tek atsın millete.

Son düzenleme:
Guernica'nın dayanıklı olmadığına dair bir çok panel olsa ve çatıda bunlar yaşansa hak veririm. Ateş Yokai'sinin içinden geçip bana mısın demiyor. Zoro'nun orakla bayıldığı yerde göğsü deliniyor ama bir şey olmamış gibi çatıya çıkıyor, Luffy'nin gözlerinin feri gittiği saldırıyı tınlamıyor. Dayanıklı olduğuna dair çatı öncesi gayet veri var.

Ayrıca torpil demen çok komiğime gidiyor. :D Gözüktüğü tüm panelleri toplasan 4-5 sayı etmeyecek karakter Oda'nın gözünde ne torpili olsun. Oda bu karakteri tasarlarken belli ki dayanıklı bir tasarladı ve dayanıklı bir karakter olduğunu sahnelerle resmetti. Kimse Jack veya King için çok güçlü demiyor ama dayanıklı olduğunu kabul ediyor. Olay bu.

Luffy yüzünden Kanabo saldırıyı çok yüceltmeye çalışıyorsun ama gerek yok. Kaido bile günün sonunda kanabosuyla değil tam form dönüşüp ejderha güçlerinin özellikleriyle yenmeye çalıştı. Kaido bir Shanks değil hayvan gibi saldırı gücü olup tek atsın millete.
Bak mantık belli. Bu seride güç ile dayanıklılık doğru orantılı. Tersi yok. Oden Yonko seviyesinde görülüyorsa dayanıklılığı da o seviyededir. Guernica'nın bu adamdan güçsüzken daha dayanıklı olma şansı yok. Benzeri Luffy için de geçerli.

Kanabo saldırısını Luffy yüzünden yüceltmeye çalışmıyorum. Bunu Oden yiyince de ne olduğu gördük. Oden'e tek attı işte Kaido. Hayvan gibi saldırı gücü var. Melez modta iken kana susamış halde iken Guernica'ya o kadar öfkeli iken kral hakiyi abanarak yukardan aşağı vuruyor. Tozunu bulamamız lazım Guernica'nın.

Bunun savunulacak yanı yok. Ehehe dayanıklıymış. O zaman Luffy de ölümsüzmüş diyeceğim. Öldü dirildi diyenlere.

Aklından geçen düşünceleri görüyoruz. Dof'un da kaç dakika baygın kaldığıni hesapla o zaman Luffy o sürede muhabbet ediyordu Dof duvarda zımbalanmış dururken. O sürede millet konusturmasa çoktan işini bitirmisti Dof'un diyor musun demiyor musun? Sizin celiskileriniz her yerde.
Millet konuşturmasa mı ? G4 kapanmış adım atacak hali yoktu ki olsa bile mesafe çok fazlaydı Luffy ışınlanabiliyorsa hemen arkasına bir darbe daha vurabilirdi elbette.Tabii dövüşü sonlandırır mıydı bu bilemeyiz Oda değiliz hiçbirimiz.

Bak mantık belli. Bu seride güç ile dayanıklılık doğru orantılı. Tersi yok. Oden Yonko seviyesinde görülüyorsa dayanıklılığı da o seviyededir. Guernica'nın bu adamdan güçsüzken daha dayanıklı olma şansı yok. Benzeri Luffy için de geçerli.

Kanabo saldırısını Luffy yüzünden yüceltmeye çalışmıyorum. Bunu Oden yiyince de ne olduğu gördük. Oden'e tek attı işte Kaido. Hayvan gibi saldırı gücü var. Melez modta iken kana susamış halde iken Guernica'ya o kadar öfkeli iken kral hakiyi abanarak yukardan aşağı vuruyor. Tozunu bulamamız lazım Guernica'nın.

Bunun savunulacak yanı yok. Ehehe dayanıklıymış. O zaman Luffy de ölümsüzmüş diyeceğim. Öldü dirildi diyenlere.
Hayır doğru orantılı değil. Öyle olsaydı King - Jack - Marco gibi karakterler ayı gibi güçlü olurlardı. Bir çok karakter var böyle.

Zoro Kanabo saldırısından çok daha güçlüsü olan 2 yonko saldırısını tankladı. Dayanıklı dediğimiz karakterler bir zahmet bir kanabo saldırısına da anında geberip gitmesin. Guernica'da hala dayanıp fotoğrafı çekmiş işte. Guernica'ya bir şey olmamış demiyorum. Çok hasar almış olabilir ama öldürmeye bayıltmaya yetmemiş.

Cidden Kaido'nun bu saldırılarını bu kadar büyütmeye gerek yok. Zibilyon tane kafasına vurdu Luffy'nin dövüş esnasında. Günün sonunda bu adam meyvesinin son formundan medet umdu dövüşü kazanmak çin.

Hayır doğru orantılı değil. Öyle olsaydı King - Jack - Marco gibi karakterler ayı gibi güçlü olurlardı. Bir çok karakter var böyle.

Zoro Kanabo saldırısından çok daha güçlüsü olan 2 yonko saldırısını tankladı. Dayanıklı dediğimiz karakterler bir zahmet bir kanabo saldırısına da anında geberip gitmesin. Guernica'da hala dayanıp fotoğrafı çekmiş işte. Guernica'ya bir şey olmamış demiyorum. Çok hasar almış olabilir ama öldürmeye bayıltmaya yetmemiş.

Cidden Kaido'nun bu saldırılarını bu kadar büyütmeye gerek yok. Zibilyon tane kafasına vurdu Luffy'nin dövüş esnasında. Günün sonunda bu adam meyvesinin son formundan medet umdu dövüşü kazanmak çin.
Bu adamların bahsettiğim isimlerden daha dayanıklı olduğunu mu düşünüyorsun?

Zoro onu 1 saniye durdurdu. Sonra mumyaya döndü. En son da Azraili gördü. Luffy kral haki açtıktan sonra o sayı arttı.

Zou Arcı’nda Luffy, Zunesha’nın sesini parazit olarak duyarken Momonosuke Zunesha’nın sesini tam olarak duyabiliyordu. Ancak Wano Arcı’nda ne hikmetse Luffy, Zunesha’nın sesini parazit olarak bile duymadı.

Egghead’da ise Luffy, Emeth’in sesini tam olarak duyabiliyor.

Acaba Luffy, Emeth’i duyma yeteneği kazanırken Zunesha’nınkini mi kaybetti? Yani Gear 5 olduktan sonra Luffy Zunesha’nın sesini duymayı bırakıp Emeth’in sesini mi duymaya başladı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık