Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1119: Emeth

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 38 21.8%
  • Orta

Kullanılan: 47 27.0%
  • Kötü

Kullanılan: 89 51.1%

• Kullanılan toplam oy
    174
Bu kotuleme mevzusunun cilkı cikmadimi artik. Ayni muhabbetler donuyor hep. Iyi veya kotu herkesin keyfini kalmis bence. Tepkiler biraz abarti gelmeye başladi.

Not: Ben ne iyi diyorum nede kotu. Okuyup geciyorum ilk basladigimdan beri. Keyif veriyorsa verdi diyorum yoksa bolumdu yazmiş cizmis kafasina gore bana ne :)

Arc artık bitmeye yüz tutmuş. Seneryo iyi olmasada hasar olayı ve birlikaç şeyi hızlıca çözmeli ve bitirmeli oda bu arc'ı. Bu arada 1061 de agghead arc başladı 58 bölüm. 10-20 bölüme adadan gitseler en fazla dersek 70-75 bölüm ediyor. Elbaf muhtemelen daha uzun sürücek orasıda bi 100 bölüm alır gibi. 4 phonegrif orada desek ara vermeden raftel yapıp bi elbaf kadar bölümde orada çıkar ya da fazlası. Sonrasında son savaş için rahat 100-150 desek ortalama 300-350 bölüm daha var gibi duruyor. Olursa arada olaylar shanks, BB veya buggy, croco, mihawk vs'lerini katmadan.

Senede ortalama 30-40 bölüm veriyor oda. Rahat 8-10 senesi daha var gibi normalde. Ancak hızlandırırsa bu sefer 5 sene tutabilir :) lakin diğer taraftan problemli olur. Normalde elbaf, raftel ve son savaş uçuk kaçık geçmesi beklenen, beklenti yüksek arclar. Hızlıya getirirse o kadar sene devam eden seri iyice çöp olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık