Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1119: Emeth

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 37 22.3%
  • Orta

Kullanılan: 43 25.9%
  • Kötü

Kullanılan: 86 51.8%

• Kullanılan toplam oy
    166
Gorosei'nin yenilenme gücü meyveleriyle alakalı değilse dondurarak veya taş ederek durdurulur anca, kesip biçsen veya yaksan da geri kalkıyor.

Boş yapmışsın. Vega’nın yayınını izleyen herkes mal mal uzaklara bakıyor o zaman.
Dragon mal mal bakacağına adaya gelip VEGAPUNK u kurtarabilir devrim için gerekli teknolojik donanımı veya Seraphim gibi üstün askerleri devrimcilerin emrine verebilirdi.

Ama yapmadı ne kendi oğlu ne kendş babası nede dostum dediği Vegapunk umrunda oldu... Oğlunun 2 yılda yaptıkları yanında onunda 20 senede Mal mal bakmaktan öteye gidememesi komedi filmi gibi

İmu da öyle istese Hasır Şapkaları 2 saniyede yok ederdi etmiyor mal mal bakıyor etrafa... Lütfü İmu ve Dragonun çocuğu olabilir harbi böyle mal mal etrafa bakan kişilerin hareketli meraklı çocuğu...

İmu da öyle istese Hasır Şapkaları 2 saniyede yok ederdi etmiyor mal mal bakıyor etrafa... Lütfü İmu ve Dragonun çocuğu olabilir harbi böyle mal mal etrafa bakan kişilerin hareketli meraklı çocuğu...
Nerenle okuyorsun mangayı :hhh: Mal gibi bakan adam filo ile Buster Call , Amiral ve ölümsüz Haki manyağı 5 askerini yolladı Luffyi yenmek için . Seride bu kadar güç Marinford savaşında bile yoktu

Dragon mal mal bakacağına adaya gelip VEGAPUNK u kurtarabilir devrim için gerekli teknolojik donanımı veya Seraphim gibi üstün askerleri devrimcilerin emrine verebilirdi.

Ama yapmadı ne kendi oğlu ne kendş babası nede dostum dediği Vegapunk umrunda oldu... Oğlunun 2 yılda yaptıkları yanında onunda 20 senede Mal mal bakmaktan öteye gidememesi komedi filmi gibi
Aynen ışınlanma gücü var, anında dünya turu atabiliyor ama Dragon bu gücü kullanmıyor, değil mi(!)? Adam Luffyler adaya gelip dünya çapında olay olana kadar Egghead’de ne dönüyor onu bile bilmiyordu. İçeriye ajan sızdırmış olsa ve bu şekilde malumat sahibi olsaydı dediğine katılırdım ama böyle bir durum yok. Egghead dışarıya kapalı bir ada.

Değil oğlu babası ve vegapunk, gezegendeki kutsal ejderler dışındaki bütün fertler umurunda Dragon’un. Bütün bir dünya kutsal ejderlerden kurtulacaksa, kendi canı dahil her şeyi feda etmeye razı adam. Bir tek Luffy için bunları arkasında bırakacağına dair bir iması oldu(kuma-dragon arasında yaşanan Luffy muhabbeti), o kadar.

Oğlunun 2 yılda yaptıkları mı? Dragon ana karakter ama bizim haberimiz yok herhalde. O halde Luffy’nin yaptıklarını OP evreninde hiç kimse yapmadığı için bütün karakterleri senin bakış açınla değerlendirelim? Hepsi süzme sığır olsunlar? Sonuçta Luffy kadar icraat yaptıklarını görmedik. Bu sığ bakış açısıyla Luffy dışında herkesi aşağılayabilirsin, sadece bu seri için de söylemiyorum. Bkz; Naruto’da Naruto dışındaki bütün karakterler süzme salak, Bleach’te Ichigo dışındaki bütün karakterler çöp de diyebiliriz senin bakış açınla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 5, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık