Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1117 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Montana usta kimi çırak(@Millennium Wizard ve @Sodex) olarak alsam Zorocu oluyor... Bi de bana Zoro sevmiyorsun derler.
Bana çırak demeni görmemiş gibi yapıyorum çünkü aksi takdirde üçten fazla kızgın atmak zorunda kalacaksın. :/
Mihawk, Enel, Kuma, Kizaru, Fujitora, Kaido ve nicesi. Demek ki karşılaşıp dövemedikleri oluyormuş.
Yenecek demedim ki dövmek farklı birşey sopa atmış olmak yani ve bu çaylak hali dışında hep yaptığı birşey oldu Kaido bile köteği yedi Zoro’dan :)

Teach'de bile D. var Sabo'da çıkması garip olmaz ama şahsen ben istemem. Herkesin doğuştan özel olmasına gerek yok.
Bence de gerek yok. Ama Oda bu etiketi birilerine yamamaya çok meraklı. Sabo gereksizinde de çıkabilir tabi.

Zoro vs Kel dede lest goooo... bir kere de yanılayım beeee :a::a::a:skksksskksks
Yanılmak genimizde yok kardeş :a:

Bunlar normal şeyler. Zoro'da kral hakinin Luffy'den önce çıkması gerekiyordu. Geç kalınmış hadiselerle sevinmek bizim işimiz değil.

Tek sahneden dolayı en az 2-3 yıl kılıç koklayacağımız o gün geldi çattı sonunda.
Bu sahne en fazla kılıç koklarken koklamayı bırakıp gözlerinin fal taşı gibi açılmasını sağlar yani olumlu etkisi olmadığı gibi kokudan mahrum bırakır birkaç saniye :D
Zoro'ya bir ısınmıştım sayende tekrar soğudum sağol.
Tamamdır Pensilvanya’ya mesajın ulaştı kardeşim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık