Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1117: Mo-

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 61 41.2%
  • Orta

Kullanılan: 46 31.1%
  • Kötü

Kullanılan: 41 27.7%

• Kullanılan toplam oy
    148
Ben ne diyeceğini anladım ama buraya yazamam banlanmayalım yoktan yere ama Vega hiç yakıştıramadım sana o lafı.

Vega Mo- derken kuvvetle muhtemel Monkey ailesinden bahsedecekti, belki Joyboy'un Monkey olduğunu açıklayacak belki de D. 'lere daha önce de Monkey'lerin liderlik ettiğini söyleyecekti. Böylece Luffy'nin eksik kalan tek torpili de tamamlanmış olacak, zaten D.'den torpilli olan Luffy bir kat daha torpil alacaktı. Ballı deyince de Guernica diyorlar @artyomdh :)
Haşa. Guernica'dan torpillisi yok bu evrende. Guernica zorlu eğitim şartlarından geçmiş, hükümetin üst düzey askeri kamplarında eğitimler görmüş. Şanslıymış bu konularda ki kendini güçlendirmiş.

Luffy garibim. 5 yaşında kafede otururken biri önüne serinin en güçlü meyvesi olan tanrı meyvesi Nika'yı bırakmış, Luffy'de yemiş. Joyboy çıkması, Monkey ailesininin de torpilli çıkması. Nika yüzünden bedava müttefik kazanması. Balı sayesinde Mr.3'ten tek yiyen devlere yaşlılarla dövüşme gücü vermesi. Sence Guernica ile bir mi bunlar avukatım.

Vega Mo- derken kuvvetle muhtemel Monkey ailesinden bahsedecekti, belki Joyboy'un Monkey olduğunu açıklayacak belki de D. 'lere daha önce de Monkey'lerin liderlik ettiğini söyleyecekti. Böylece Luffy'nin eksik kalan tek torpili de tamamlanmış olacak, zaten D.'den torpilli olan Luffy bir kat daha torpil alacaktı. Ballı deyince de Guernica diyorlar @artyomdh :)
Belki de beklediğiniz kişi Monkey D. Luffy nin ezeli düşmanı Buggy D. Clown-sama hazretleri diyecekti nerden biliyosun

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık