Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1116: Çatışma

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 76 51.7%
  • Orta

Kullanılan: 37 25.2%
  • Kötü

Kullanılan: 34 23.1%

• Kullanılan toplam oy
    147
Noldu diyecek bir şey bulamadın mı? Her zamanki savunmana dönmüşsün :D

@Alpamis bu arkadaşı sana havale ediyorum :oleyo2:

Ne zaman WB'nin rezillikleri bir bölümde ortaya dökülse, fanları hemen Garp'a sallamaya başlar dikkat dağıtmak için.

Hiçbirinin zorunluluğu yok, Garp'ın da bir zorunluluğu yok bir şeyler yapmak için. Daha konu ne onu bile bilmiyoruz. Vegapunk bile kim iyi kim kötü bilmiyorum diyor.
Bu karakterlere bir zorunluluk yükleyenleri, günümüz dünyasını da kurtarmaya davet ediyorum. Filistin'i, Ukrayna'yı, Yemen'i Afganistan'ı falan bi koşu kurtarıversinler.
Vega okuduğundan çıkarımla roger ve tayfasına oklar yöneltti de üzerinden sorumluluk atmak için. Her haltı bilen yapan insan hükümete pxleri verince ne olacağını ohara dan biliyordu. Roger ve diğer korsanlar doğaları gereği kendilerince kötü. Bunların doğal düşmanı denizciler. Denklem basit. Madem çok şey biliyordun anlat baştan ya da devrimcileri güçlendir onlara silah ver px ver yap bişiler. Şuan seride baş kötülük IM ise onun yardımcısı da vegapunk dır.

Red sengoku yu gördü garp diyor o karakterleri karıştırmış ona bakma xD

Vega okuduğundan çıkarımla roger ve tayfasına oklar yöneltti de üzerinden sorumluluk atmak için. Her haltı bilen yapan insan hükümete pxleri verince ne olacağını ohara dan biliyordu. Roger ve diğer korsanlar doğaları gereği kendilerince kötü. Bunların doğal düşmanı denizciler. Denklem basit. Madem çok şey biliyordun anlat baştan ya da devrimcileri güçlendir onlara silah ver px ver yap bişiler. Şuan seride baş kötülük IM ise onun yardımcısı da vegapunk dır.

Reis Garp buzlukta o yüzden gösterilmemiş bu benim suçum mu halla halla :oleyo2:

Bu arada Sakazuki Vega’nın her şeyi açıklamasını istiyor gibi. Ters köşe yükleniyor usta @sensey
Kabullenmek istemeyenler için Oda Kuma bölümünde Sakazuki sahnesi çizdi. Adam devrimci korsan Kuma için bile üzülüyor. Millet de bu adamı düz kötü diye tanımlıyor. Reis ve Adalet ayrılamaz iki kavram. :)

Kesinlikle. Bir de isteyerek yapmadım ama istemeyerek sebep oldum çok pişmanım diye ayak yapıyor tam bir kurnaz. Yaptığı her şey de hükumete yaradı bugüne kadar. Enerji kaynağı verdi, yapay zekalı aşırı gelişmiş silahlar verdi, akıl almaz teknolojiler öğretti. Tüm bunları yaparken bi tuzak bile kurmamış hem de. İnsan bari Dragon'a gizli bir emir hiyerarşisi verir px'ler için. Ya da bu Mother Flame'i devrimcilerden güvendiği bir ekibe de verir insanlık için kullanın diyerek.
Devrimciler garibim hala eski usul mavzerlerle çatışıyorlar, hükumetin robocopları, nükleer silahları var bunun yüzünden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık