Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1116: Çatışma

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 76 51.7%
  • Orta

Kullanılan: 37 25.2%
  • Kötü

Kullanılan: 34 23.1%

• Kullanılan toplam oy
    147
Beyler benim bir fikrim var. Rayleigh ve Vegapunk'in konuşmalarından anladığım ortada kimin haklı olduğuna dair yoruma kayacak şekilde bir durum var.

Rayleigh diyor ki bizim ulaştığımız sonuçtan daha farklı bir şeye ulaşabilirsiniz.

Vegapunk diyor ki iki taraf vardı ve hangisi haklıydı bilemiyorum.

Amiral'ler belki de hikayeyi biliyor. O yüzden tarafını seçtiler Akainu gibiler. Şu an Amiral'ler için durum iyi gözükmüyor ama belki de hikaye açıklanınca her şey o kadar siyah beyaz çıkmayacak.

Bundan şüphelenmeye başladım.

Her zamanki gibi parlak bir analiz yeteneğine sahipsin Red. :D

Şimdi sen dandik varsayımların üzerinden, canını acıtan gerçeklerden kaçmaya çalışıyorsun ya, bir daha yüzüne vurayım bari; WB her şeyi biliyor ve hiçbir şey yapmadı. Garp için anca varsayım yapabilirsin hedef şaşırtmak için, ama WB açıkça o hazine bulununca savaş çıkacağını ve hükumetin bundan korktuğunu söyledi. Yani o hazinenin boş yüzyıla ve hükumetin baskıcılığına falan dayandığını gayet iyi biliyor. Ve hiçbir şey yapmadı Red. Bu konuda nasıl hissediyorsun? Ağlayacak mısın fanı olduğun karakter kötü biri çıktı diye :D

Gerçi kendi tayfasını bile kurtarmaya yeltenmeyen adamdan insanları kurtarmasını beklemek de biraz fazla kalıyor ama madem konuyu açtın, bunu da duymuş ol. :D
Çok mu üzüldün sen ay kıyamam sana :utaniyorum:
Sinekten bu kadar yağ çıkmaz ama xD
Terler ortada kardeş :cool:

Şimdi sen dandik varsayımların üzerinden, canını acıtan gerçeklerden kaçmaya çalışıyorsun ya, bir daha yüzüne vurayım bari; WB her şeyi biliyor ve hiçbir şey yapmadı. Garp için anca varsayım yapabilirsin hedef şaşırtmak için, ama WB açıkça o hazine bulununca savaş çıkacağını ve hükumetin bundan korktuğunu söyledi. Yani o hazinenin boş yüzyıla ve hükumetin baskıcılığına falan dayandığını gayet iyi biliyor. Ve hiçbir şey yapmadı Red. Bu konuda nasıl hissediyorsun? Ağlayacak mısın fanı olduğun karakter kötü biri çıktı diye :D

Gerçi kendi tayfasını bile kurtarmaya yeltenmeyen adamdan insanları kurtarmasını beklemek de biraz fazla kalıyor ama madem konuyu açtın, bunu da duymuş ol. :D
Hakkaten ne Garpmış ya her şeyde önce Garp'a yükleniliyor ama olay beyazbıyık şahsına çevrilince hemen kem küm oluyor

Beyler benim bir fikrim var. Rayleigh ve Vegapunk'in konuşmalarından anladığım ortada kimin haklı olduğuna dair yoruma kayacak şekilde bir durum var.

Rayleigh diyor ki bizim ulaştığımız sonuçtan daha farklı bir şeye ulaşabilirsiniz.

Vegapunk diyor ki iki taraf vardı ve hangisi haklıydı bilemiyorum.

Amiral'ler belki de hikayeyi biliyor. O yüzden tarafını seçtiler Akainu gibiler. Şu an Amiral'ler için durum iyi gözükmüyor ama belki de hikaye açıklanınca her şey o kadar siyah beyaz çıkmayacak.

Bundan şüphelenmeye başladım.
Vegapunk'ın kimin haklı olduğuna karar verememe sebebi "tüm gerçeği" bilmemesinden kaynaklı.
Diyor ki "bu silahlar dünyanın anasını ağlatırken Joyboy niye bunları gelecek nesillere bırakıyor? Kötü mü yoksa başka bir sebebi mi var?" şeklinde..

Buradaki silahları atom gibi düşün.
Imu atomdan bomba yapmak istiyor, JoyBoy ise yapay güneş oluşturup sonsuz enerji sağlamak istiyor.

Burada ikisinin de mentalitesini bilmediği için "joyboy niye böyle bir antik silahı geleceğe aktardı" demesi çok normal.

Sonrada Wb korsan böyle bir zorunluluğu yok diye saçma bir savunma yapılıyor ee o zaman Roger da korsan ama öğrenip bir şey yapmadığı için eleştiriliyor burada

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık