Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1116: Çatışma

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 76 51.7%
  • Orta

Kullanılan: 37 25.2%
  • Kötü

Kullanılan: 34 23.1%

• Kullanılan toplam oy
    147
Çok mu üzüldün sen ay kıyamam sana :utaniyorum:

Terler ortada kardeş :cool:
Noldu diyecek bir şey bulamadın mı? Her zamanki savunmana dönmüşsün :D

@Alpamis bu arkadaşı sana havale ediyorum :oleyo2:

Hakkaten ne Garpmış ya her şeyde önce Garp'a yükleniliyor ama olay beyazbıyık şahsına çevrilince hemen kem küm oluyor
Ne zaman WB'nin rezillikleri bir bölümde ortaya dökülse, fanları hemen Garp'a sallamaya başlar dikkat dağıtmak için.

Sonrada Wb korsan böyle bir zorunluluğu yok diye saçma bir savunma yapılıyor ee o zaman Roger da korsan ama öğrenip bir şey yapmadığı için eleştiriliyor burada
Hiçbirinin zorunluluğu yok, Garp'ın da bir zorunluluğu yok bir şeyler yapmak için. Daha konu ne onu bile bilmiyoruz. Vegapunk bile kim iyi kim kötü bilmiyorum diyor.
Bu karakterlere bir zorunluluk yükleyenleri, günümüz dünyasını da kurtarmaya davet ediyorum. Filistin'i, Ukrayna'yı, Yemen'i Afganistan'ı falan bi koşu kurtarıversinler.

@RedTeroR reis şurayıda analizlede aydınlanalım :hhh:
Kardeş beni kendinle yada alıntı yaptıklarınla kıyaslama o bölümün spoileri çıkınca WB'nin kendi konusuna yazdım zaten :oleyo2:
Noldu diyecek bir şey bulamadın mı? Her zamanki savunmana dönmüşsün :D

@Alpamis bu arkadaşı sana havale ediyorum :oleyo2:

Ne zaman WB'nin rezillikleri bir bölümde ortaya dökülse, fanları hemen Garp'a sallamaya başlar dikkat dağıtmak için.

Hiçbirinin zorunluluğu yok, Garp'ın da bir zorunluluğu yok bir şeyler yapmak için. Daha konu ne onu bile bilmiyoruz. Vegapunk bile kim iyi kim kötü bilmiyorum diyor.
Bu karakterlere bir zorunluluk yükleyenleri, günümüz dünyasını da kurtarmaya davet ediyorum. Filistin'i, Ukrayna'yı, Yemen'i Afganistan'ı falan bi koşu kurtarıversinler.
Senin saçma sapan WB kıvırmana cevap vermek zorunda mıyım lan hahahaha :hhh:

Wb Korsan adam. Bir şey yapmak zorunda değil. Roger de her şeyin sesini duyma yeteneği vardı o sebeple bu işe atıldı. Garp da Denizci adam aksiyon almak zorunda değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık