Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1113 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro şöyle iki saniyede paket olsa konu 100 sayı olmuştu, Zoro ne kadar ezik diye diye kafamızı ütülemişlerdi xD
Zoro iki yonko saldırısını anlık durdurdu; "dostum yalnız başına 1 saniye diye ekle." diye gezdiler.

Sonrasında at ısırıp, Bonney kurtarınca "zoro olsa şöyle derdiniz". Beni bitiren de bu, hele bunu laf yaptıkları adamdan hiçbir farkı olmayan kişiler diyor sürekli. Zoro ve Sanci, Lucci'yi yenemez diyen adam bari şu iki karakter üzerinde yorumlama yapmasın bir süre. ikisi de fazla olduğunu gösterdi Lucci'ye...

Aynen.Sanji'nin bacağı kırılmış yok olmuş Sanji onu gözden kaçırmışsın...
Atın ağzında yemiş olup başkalarının kurtarmasına muhtaç kalmış 5 saniyede. Pek yüksek bir şey gibi görünmedi bana ama Sanji fanlarının çıtası ne kadar düşük onu bilemiyorum xD

Zoro iki yonko saldırısını anlık durdurdu; "dostum yalnız başına 1 saniye diye ekle." diye gezdiler.

Sonrasında at ısırıp, Bonney kurtarınca "zoro olsa şöyle derdiniz". Beni bitiren de bu, hele bunu laf yaptıkları adamdan hiçbir farkı olmayan kişiler diyor sürekli. Zoro ve Sanci, Lucci'yi yenemez diyen adam bari şu iki karakter üzerinde yorumlama yapmasın bir süre. ikisi de fazla olduğunu gösterdi Lucci'ye...
Zoro acısı vardır normal.

Zoro, Nusjuro'yu devirir diyen sayısı daha fazladır. :D İkisi de gerçeği yansıtmıyor tabi.
Şu anki Odanın düşman şişirmeleri ile bakarsak Luffy bile bir şey yapamaz duruyor. Water 7 daki cp9 şişirmesi gibi düşün. Bu arcın enies loby kısmı da olursa şayet, indirtir mi indirtir. Hatta gider usopp namiye de iş yaptırır. Çok anlam yüklememek lazım.
Ama şu an için hasar masar alsa da bir şey olmamış gibi dönen amiraller var gibi duruyor. Bu çok abes bir güç op evreni için. Bir yere bağlaması lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık