Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1110: Düşen Gezegenler

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 130 70.7%
  • Orta

Kullanılan: 41 22.3%
  • Kötü

Kullanılan: 13 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    184
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hükümetinin dünyaya yaptığı şeytanlıklar yetmemiş gibi 5'li bunak çetesi kendilerini de şeytana çevirmişler resmen. Tiplerinde meymenet yok.

Zoro artık ateş üretebilir ve kesebilir. Yani alevli kılıç isteği gerçekleşti. Esas problem shodainin yeteneği ne. Keserken dondurmak bir kılıç tekniği mi yoksa shodainin gücünü öü atın gücü mü. Umarım kılıç tekniğidir.
Yani ihtimal dahilinde olduğunu yazıyoruz ama sen kesinmiş gibi yazmışsın kral. Bilmediğimiz bir şey mi var ?

Şimdi bu Ju Peter 3'e ayrıldı değil mi? :artiz:
Zannediyorum kimse Ju Peter'ın kesilmiş olmasıyla alakalı "vaov" olmadı:p
Malum Goroseileri bir süre darbe almayan, yara almayan vb. şekilde çizecek ki,
Bu formlarını hemen kısa sürede çözemeyecekleri için
Bir şey yapamıyoruz deyip kaçmaya bahane olacak bir durum gibi duruyor:artiz:

Geri sayıma 7 dakika.Bu 7 dakika da uçan grosei yi Sanji tutmaya çalışacak(Nami ussop destekli)kılıçlı olanı Zoro tutmaya çalışacak(Jimbei destekli) diğer 3 ünü Luffy devlerin yardımıyla tutmaya çalışacak.En son devreye antik robot girer ortalığı karıştırır o karambolde tayfa adadan bir şekilde kaçar.Hasır şapkaların Grosei'yi yeneceğini veya Grosei nin hasır şapkaları da yok etme imkanı olmadığına göre geri sayım boyunca gerilimli devam eden ve yarım kalan bir savaş olur en son tüm dünyanın dünya hükümetinin gerçek yüzünü görmesiyle arc kapanır.O 7 dakika bizim aylarımızı alacak o ayrı mevzu.Büyük ihtimalle o 7 dakikanın geçip arc ın kapanışını görmemiz yazın ortasını bulacak ....

Solucanda haki yok mu kafasini kesiyorlar anlamiyorum seri gercekten anlasilmiyor
cok da mantiksiz degil haki kullanmamasi bence. Zaten vucudu aninda yenilenecekse neden hakisini savunmaya harcasin ki? Enerjisini sadece saldiri icin harcamak gibi bir sansi var. Mars Labophase kalkanina direk kamikaze yapti, bence Oda 5’inin de olumsuz oldugunu, ya da sadece spesifik bir yontem ile oldurulebilecegini, gosteriyor. Bu adamlarin olumsuz olmasini gectim, seytan meyveleri mi yediler ya da hakilerinin bir limiti var mi bunlari bile bilmiyoruz.

Goroseilerin kesilmesine niye bu kadar şaşırdınız anlamadım.

Adamlar hasar almıyor değiller 1.
Karşılarındaki güç küçümsenecek bir güç değil 2.

Sorun ne ?

Sanji'de olmasa 2'nci Dorry vs Broggy olayı yaşanacaktı One Piece'te.

Lucci'nin şansızlığı arkasın da amigo takımı olmaması oldu yoksa o deşerdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık