Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1109 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben mangadan sahneleri attım. Kaido'nun Nika'yı zora sokan, yemek yemesini gerektiren bir saldırısı varsa at da görelim. :D
Kizaru'nun öyle bir saldırısı yok.Varmış gibi yorum yapıyorsun...
Meyvenin kendi dezavantajını Kizaru sağlamış gibi konuşuyorsun.Sen de at bakalım Kizaru ve Luffy'nin eşit dövüştüğü yeri görelim.2 kez ciddi yumruk yedi ki o yumruklar Kaido'nun yediklerinin yanında hiçbir şey.Ölü taklidi yaptı.

Kizaru'nun öyle bir saldırısı yok.Varmış gibi yorum yapıyorsun...
Meyvenin kendi dezavantajını Kizaru sağlamış gibi konuşuyorsun.Sen de at bakalım Kizaru ve Luffy'nin eşit dövüştüğü yeri görelim.2 kez ciddi yumruk yedi ki o yumruklar Kaido'nun yediklerinin yanında hiçbir şey.Ölü taklidi yaptı.
Kizaru'nun kafasına aldığı saldırı gibi sadece bir saldırı aldı Kaido. Onda da yenildi. Dİğerleri Kizaru'nun yediklerinden çok farklı değil.

Ben Kizaru'nun performansına bakarak Kaido ile dalga geçmiyorum. İkisi de benzer performans gösterdi. Kizaru dövüşü üzerinden Yonko >> Amiral demek doğru değil bence. En güçlü Yonko Kaido bile Kizaru performansını aşamamışken diğerleri ne yapacak acaba.

Kizaru'nun kafasına aldığı saldırı gibi sadece bir saldırı aldı Kaido. Onda da yenildi. Dİğerleri Kizaru'nun yediklerinden çok farklı değil.

Ben Kizaru'nun performansına bakarak Kaido ile dalga geçmiyorum. İkisi de benzer performans gösterdi. Kizaru dövüşü üzerinden Yonko >> Amiral demek doğru değil bence. En güçlü Yonko Kaido bile Kizaru performansını aşamamışken diğerleri ne yapacak acaba.
Yanlışın var.Aslında yanlışın yok işine gelmiyor.Kaido Bajrang gun ile yenildi.Buradan falso veriyorsun zaten.
Kizaru'nun bir performansı yok çünkü varlık gösteremedi.Taraflı yorumu bırakıp objektifliğe davet ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık