Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1109: Sonlandırma

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 97 56.4%
  • Orta

Kullanılan: 44 25.6%
  • Kötü

Kullanılan: 31 18.0%

• Kullanılan toplam oy
    172
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim anlamadığım şu ilk 800-1000 bölüme kadar bu seriyi okuyan herhangi bir okuyucuya bir güç tier list yap dersen kizaruyu en azından ilk 20'ye (amirali yonkou ile denk görüp ilk 10'a koyacaklar bile vardır) koyacağını düşünüyorum. 800-1000 bölüm bu şekilde bir etki bırakan karakter kaç bölümdür bize ne gösterdi? Isık ile kılıç yapıp sağa sola sallıyor (bir işe yaradığını görmedim), tekme atıyor (bir etki ettiğini görmedim), ışıklar ile piçu piçu diye mermi atıyor (bunun da hasarını görmedim, haki desen onu da göstermedi. Benim OP dünyasına gidersem hayalim logia meyve bulup doğu mavide dandik bir adada tiran olup istediğimi yapmaktı (arlong gibi). Bu kizaru şu an gösterdikleri ile benim hayalimin benzerini yapıpı logia meyve yemiş ve amiral olmuş öyle takılıyor. Bazen diyorlar sen çok yattın az git haki bilmeyen bebeleri döv falan. Bu karakter cidden bunun için mi çizilmiş.

Bölüm yorumlamalarım:

- Şu Onigashima'daki kılıcı görünce çok güldüm. Sözde Kid onu alıp Big Mom filan indirecekti. Şimdi ikisinin tek ortak noktası ikisinin de denizin dibini boylamış olması. LoL1.

- Arabasta'da bomba, Doflamingo-Katakuri'de haki derken şimdi de Vegapung'ın 10 dakikası geldi. Minute Piece resmen. Ve yaratıcı bir şey de bulamıyor gerilim meydana getirmek için. Neyseki 1 saatten 10 dkya düştü.

- Viola mı Rebecca mı bilmiyorum, o kız gerçekten Nami gibi olmuş renksiz de olunca. Bunu Oda da öyle düşünmüş olacak ki, bakın Nami değil, Nami'nin kılıcı mı var diye kılıcı gözümüze sokmuş. Lol2.

- Nika'nın insanlara gülücük getiren bir figür olması ile sorunum olmazdı. Ancak gücü diktatör bir güç. Yani gülmeyi/saçmalığı dayatıyor. Bu da bir köleleştirme biçimi bana kalırsa. Karasakal gelene kadar ciddi bir dövüş göremeyeceğiz gibi. Haki ver bize oda.

- Son olarak 5 etkisiz geliyorlar. Yanlarında Akainu'yu da getirirler umarım çünkü çaycı yoruldu. Akainu sıcak sıcak servis eder. Lol3.

Bir teoriye göre;

Vegapunk aslında bir mesaj falan yayınlamayacak. O nedenle konuşmayıp görüntü iletmeye çalışıyor. Bunun amacı da Beş Kadim'i dünyaya afişe etmek. Vegapunk onların meyvelerini ve yeteneklerini biliyor. Boş Yüzyıl hakkında araştırma yaptığından, Beş Kadim'e sanki bununla ilgili açıklama yapacakmış gibi bir imaj çiziyor. Bunun amacı hepsinin adaya gelmesini sağlamak ve onları insanlara göstermek.
Oda nın bunu düşünecek kadar akıllı olduğunu zannetmiyorum

Bir teoriye göre;

Vegapunk aslında bir mesaj falan yayınlamayacak. O nedenle konuşmayıp görüntü iletmeye çalışıyor. Bunun amacı da Beş Kadim'i dünyaya afişe etmek. Vegapunk onların meyvelerini ve yeteneklerini biliyor. Boş Yüzyıl hakkında araştırma yaptığından, Beş Kadim'e sanki bununla ilgili açıklama yapacakmış gibi bir imaj çiziyor. Bunun amacı hepsinin adaya gelmesini sağlamak ve onları insanlara göstermek.
Vegapunk bu kadar zeki değil.

şoyle sahneler izlemek isteseydik aşirdigi orjinali olan tom ve jerry,looney tunes izlerdik. Okuyucunun ne dusundugu umrumda degil demisti
Yok yavv, seyirciye izletmen ve okutman lazım. Senin kendini tatmin yerin mi Shōnen Jump, bitir seriyi deyip siktir eder seni dergi. Satışlar boyuna düşürüyordur diye tahmin ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık