Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1107: Seni Arıyordum!!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 169 83.3%
  • Orta

Kullanılan: 27 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu hafta zoro - lucci keser sonra zorda kalan sanjinin hayatını kurtarmak için kizarunun karşısına geçer
Keser döner, sap döner
Et kaçar, kasap döner :oleyo2: :oleyo2: :oleyo2: :oleyo2: :oleyo2: :oleyo2: Hayaller paris - Gerçekler lucci vs zoro 100 gün :oleyo::oleyo2::oleyo::hhh::hhh::hhh::hhh:

Sanji ci arkadaşlar çok yükselmesin.Amiral seviyesi için Sanjide Zoroda 40 fırın ekmek yemesi lazım.Amiral seviyesine çıkan Luffy.Amiral seviyesini aşıp aşmadığını göreceğiz bakalım.Amiral seviyesi ile yonkou arasında çok yakın seviye var.Amiralleri rahatça yonkou lar arasına alabilirsiniz.

Nika'nın hibrit formu var mıdır ya da hibrit formu şu anki hali de, tam formu başka mı olacak acaba
Luffy’nin hibrit formu Gear 5 değil.Gear 5 tekniği Luffy’nin meyve uyanışıyla ilgili.

Valla ben ikisinden birini, duruma göre her ikisinin de çıkacağını düşüyorum.Gear 5’i ilk gördüğümüzde çok güçlü demiştik ancak Kizaru ve Satürn karşısındaki performansı çok da yeterli gözükmedi.Bir de bunlar asıl boss değil.

Imu ve Karasakal asıl boss olduğunu düşünürsek bu karşılaşmalarda hibrit veya tam zoan formunu görürüz.

Sanji ci arkadaşlar çok yükselmesin.Amiral seviyesi için Sanjide Zoroda 40 fırın ekmek yemesi lazım.Amiral seviyesine çıkan Luffy.Amiral seviyesini aşıp aşmadığını göreceğiz bakalım.Amiral seviyesi ile yonkou arasında çok yakın seviye var.Amiralleri rahatça yonkou lar arasına alabilirsiniz.
Sanji ve Zoro'nun Amiral seviyesi olmadığı doğru ama kırk fırın ekmek yemelerine gerek yok 😂😂 Luffy ile doğru orantılı güçleniyor bizim keratalar. Baksana Luffy, tam gücünde G5 açınca Sanji ışık tekmeledi. Bir - iki bölüm sonra Luffy Gorosei teklerse Sanji Kizaru'ya ne yapar 😂😂

Şaka bir yana Kizaru, Zoro ve Sanji'den güçlü ama açık ara fark görmüyorum.

Luffy’nin hibrit formu Gear 5 değil.Gear 5 tekniği Luffy’nin meyve uyanışıyla ilgili.

Valla ben ikisinden birini, duruma göre her ikisinin de çıkacağını düşüyorum.Gear 5’i ilk gördüğümüzde çok güçlü demiştik ancak Kizaru ve Satürn karşısındaki performansı çok da yeterli gözükmedi.Bir de bunlar asıl boss değil.

Imu ve Karasakal asıl boss olduğunu düşünürsek bu karşılaşmalarda hibrit veya tam zoan formunu görürüz.
Final boss kim olur bilmem ama Luffy'nin öğün araları artar. Kizaru ve Saturn ile dövüşürken bir öğün yedi ancak Final Boss ile kapışırken üç öğün gömer herhalde

Arkadaşlar şu bir gerçekki one piece te seriden çıkmamış yani hâlâ aktif olan düşmanlar her zaman power up alır bu shounen olmanın bir zorunluluğu ana karakter güçlendikçe düşmanları da güçlenir yani şuan geçen her dakka amirallere artı yazıyor eğer amiraller finaldeki büyük savaşa kadar ölmezlerse o zamanda sizce hâlâ marineford daki güçlerindemi olacaklar? buna inanan varsa gitsin doreamon izlesin bence. Odanın üç seçeneği var ya yeni karakterler uydurup kutsal şövalyeleri bize tanıtıp onları final savaşta göstericek aşırı güçlü olarak yada amiraller büyük power up alıcak veya olmasını en en en istemediğim şey ise amirallerin dünya hükümetine karşı durması olur(bunu yaparsa odanin allah belasını versin )başka dördüncü bir ihtimal kesinlikle yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık