Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1107: Seni Arıyordum!!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 169 83.3%
  • Orta

Kullanılan: 27 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güçsüz dedikleri teache karşı şer odakları bir olmuş ya bir de güçlü olsa gölgesinden korkar hale gelecekler. :D
Teach çöpün teki sadece senin olayın ne onu merak ettim cünüp fenerli teach misin yılın 10 ayı teache sallayıp fanı olduğunu iddia eden teach misin yoksa yeni bir model mi diye
Bana da kuyruk acısı falan var diyorlar, beni bilirsin karşıdakinin tonuyla konuşurum.
Muhabbeti olan insanlarsınız bunlar diyaloğu bambaşka yerlere götürür. Karaktere gömün geçin

Teach çöpün teki sadece senin olayın ne onu merak ettim cünüp fenerli teach misin yılın 10 ayı teache sallayıp fanı olduğunu iddia eden teach misin yoksa yeni bir model mi diye

Muhabbeti olan insanlarsınız bunlar diyaloğu bambaşka yerlere götürür. Karaktere gömün geçin
Beni tanımadan yorum yapanları ciddiye almıyorum o yüzden istediğini düşün sana açıklama yapma gereği duymuyorum.

Sevilsin ya da sevilmesin, Teach amirallerin ve dünya hükümetinin de balon çıkmasıyla bu seriye heyecan katacak son villain bence. Yoksa Mehdi kendi kendine çalıp oynayacak.

Böyle bir şey yok. Sana Shanks fanı dedik diye bize kızıyordun, takıp takıp bize hater iması yapıyorsun şimdi. Gören de senin gibi her dakka karakterlere sarıyoruz sanacak.
Allah'tan yok :D karakterin sallanacak tarafı varsa evet sallıyorum. Sallamak için dakika seçmem keyfim gelirse sallarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık