Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1107: Seni Arıyordum!!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 169 83.3%
  • Orta

Kullanılan: 27 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Halkı kalkan olarak kullanmiyor en azindan iyilik timsali luffy gibi alpa kör olmussun nikanın işığından kendini kandiriyorsun ac mangayi tekrar oku kimler kimler sayesinde kazanmis morgans sayesinde 5.imparator olarak anılan birini savunuyorsun :D
Teach nasıl Yonko anılmış? :D Senin ciddi bir şekilde yeniden okuman lazım o bölümleri.

Senin ciddi okumuş halin buysa ben almayayım bölgeleri ele gecirdikten sonra yonko olarak aniliyor bilgilerini tazelemeni tavsiye ederim.
Teach
Senin ciddi okumuş halin buysa ben almayayım bölgeleri ele gecirdikten sonra yonko olarak aniliyor bilgilerini tazelemeni tavsiye ederim.
Teach önce ölmüş pişmiş bitmiş bir tayfa olan Marco ve tayfasini indiriyor sonra da Coby yardımıyla Rocks'tan kalan bir korsanın adasını alıyor. Teach'in icraatleri bunlar. Luffy Yonko olurken 3 tane Shichi elden geçiriyor. Hükümetin üç kurumuna giriyor bunlardan ikisini dağıtıyor. Cp9'u yok ediyor. Teach'in inmesini beklediği Kaido'yu indiriyor.

Son kısım önemli. :D

Teach

Teach önce ölmüş pişmiş bitmiş bir tayfa olan Marco ve tayfasini indiriyor sonra da Coby yardımıyla Rocks'tan kalan bir korsanın adasını alıyor. Teach'in icraatleri bunlar. Luffy Yonko olurken 3 tane Shichi elden geçiriyor. Hükümetin üç kurumuna giriyor bunlardan ikisini dağıtıyor. Cp9'u yok ediyor. Teach'in inmesini beklediği Kaido'yu indiriyor.

Son kısım önemli. :D
3 sichi de yardımlarla aliyor eksik anlatma alpa sen görmüyorsun diye milleti yanlış yönlendirme bırak bu algı operasyonunu :D

3 sichi de yardımlarla aliyor eksik anlatma alpa sen görmüyorsun diye milleti yanlış yönlendirme bırak bu algı operasyonunu :D
Kral sen yarı ölmüş bitik haldeki WB'yie Teach'in nasıl son hamle yaptığını hatırlıyor musun? Teach'in başka dövüşünümü gördün?

Bu adam ve tayfası sırtlanlar gibi dalıyor yaralı kişilere.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık