Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1107: Seni Arıyordum!!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 169 83.3%
  • Orta

Kullanılan: 27 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akainu,Karasakal ve tayfasının katledileceği günü şu şekil bekliyorum.
Ben de tam tersini bekliyorum ama daha çok beklerim. Gömdük falan ama Teach seriye lazım karakter. Finali nasıl bağlayacak çok merak ediyorum. Luffy ve Dragon bir tarafta İm, Akainu, Karasakal öteki tarafta rakip.

Dragon vs İm, Luffy vs Karasakal, Sabo vs Akainu çıkar mı acaba.

Ben de tam tersini bekliyorum ama daha çok beklerim. Gömdük falan ama Teach seriye lazım karakter. Finali nasıl bağlayacak çok merak ediyorum. Luffy ve Dragon bir tarafta İm, Akainu, Karasakal öteki tarafta rakip.

Dragon vs İm, Luffy vs Karasakal, Sabo vs Akainu çıkar mı acaba.
Ben sevmediğim için işlerinin bitmesini istiyorum.İyice çorba oldu zaten seri herkes herkesle eşleşebilir.

Kapakta Bepo odak karakter durumunda.Trao'yu leopardan kıskanan Bepo leoparın ağzına kaynar su döküyor. Bu bir eşşek şakası olmaktan bile ötede, bu bir hainlik. Bepo zaten abisi Zepo'nun öcünü almaktan aciz bir karakter. Tayfasını geride bırakacak kadar da geniş. Minklerin yüz karası desek yeridir. Trao'ya olan saplantısı nedeniyle günün sonunda büyük ihanetler etmesi olası bir karakter. Trao için dünyayı yakar gibime geliyor ama kutup ayısı olduğu için sıcaktan hoşlanmıyor. O yüzden dünyayı yakmaz ancak seri sonu hainlerinden olacaktır. Oda bu bölüm bu mesajı bize veriyor, meşazını aldım Oda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık