Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1107: Seni Arıyordum!!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 169 83.3%
  • Orta

Kullanılan: 27 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Catarina'nın meyvesi kıyafetine kadar her şeyi kopyalamaya yarıyordu.
Satürn'e meyvesinin gücü açıkken dokundu.

Acaba meyveyi de taklit edebiliyor mu Catarina?

Atıyorum eğer sadece Saturn normal halinde iken dokunsaydı Saturn'ün meyvesini bilmediği için dönüşemezdi belki.
Şimdi meyvesi açıkken dokundu. Meyve görünüşünü vs de taklit edebilirse cidden tehlikeli olmuş demektir.

Nedense Katakuri, Yamato ve Weevil'in bizim tayfaya katılacağını düşünüyorum. Bu üçünün de ortak noktası Karasakal.

Katakuri'nin kardeşi Pudding'i kaçırdılar bunun için mücadele edecek cinsten biridir Katakuri.

Yamato, Wano'da henüz Karasakal ile karşılaşmadı ama adaya saldırdığı takdirde onun da diş bilelemesi söz konusu olacak.

Weevil ise Beyazsakal'ı öldürenin Teach olduğunu biliyor ve onun da Karasakal'a saldırmak için bir sebebi var. Bu üç Yonkou evladının ortak noktası Karasakal'a karşı savaşma arzuları olacak. Sanki tayfayla hareket edeceklermiş gibi hissediyorum.

Bizim zayıf üçlü tayfaya doktor/nişancı/rotacı katkısı vermeleri yeterli olur. Yukarıdaki bu üçlüyü tayfaya al hangi tayfa gelirse gelsin hepsini ezer geçer Hasır Şapkalar.

Atıyorum eğer sadece Saturn normal halinde iken dokunsaydı Saturn'ün meyvesini bilmediği için dönüşemezdi belki.
Şimdi meyvesi açıkken dokundu. Meyve görünüşünü vs de taklit edebilirse cidden tehlikeli olmuş demektir.
Mitolojik Zoan olduğu için dokunduğu kişilerin yeteneklerini de kullanabiliyor olabilir.

Devon ve Augur'un adaya seraphimlerle ilgili bir şeyler elde etmeye geldiklerini düşünüyorum. Amazon Lily'de ilk gördüklerinde BB'nin ilgisini cezbetmiştir ve Koby'den bilgiyi yarım yamalak almıştır. Kontrol mekanizması, güçleri ve zayıflıkları hakkında bir şeyler öğrenmeye geldiklerini varsayıyorum. Aksi halde bu vaziyetteki adadan görev tamamlandı diye gitmeleri mantıksız. Üstüne bir de seraphimlerin kontrol yetkisine haiz kişilerden birine dokunan Devon ona dokunduğunda bu işimizi epey kolaylaştırdı demezdi.

Moria bölümünde Absalom gibiydi. Ancak görünmezlik kullanmadi. Bon clay'deki mane mane'den farklidir sadece görünüs ile kalacagini sanmam ama gücünü kullanma biraz fazla olur. Ancak problemli meyve, digerleri de öyle ve güçsüzde degiller.

luffy'ler ise yenecek güçte degiller teach tayfasini henüz. Meyve iptal olunca luffy suanki haki ile yenemez teach'i. Sanji ve zoro ve digerleride hala eksik. Elbaftan sonra ciddi bir arc beklemiyorum. Son phonegrif burada ise sonrasi raftel. Durum böyle olursa nihai seviyeleri elbafta olacaktir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık