Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1106 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu seriyi 17 senedir takip ediyorum, bu serinin en iyi dönemlerini de gördüm. Şu rezil hallerini, herkesin dalga geçtiği r/OnePiece subreddit'i üzerinden olumlayacak kaar zevksiz değilim. Neyse ki, bir eserin iyi olup, iyi olmayacağını belirleyecek kadar eser tükettim. Başkalarına ihtiyacım yok bir seriyi olumlamak için... Burada insanlar serinin neden kötü olduklarını binlerce kez yazdı, madem çok seviyorsun, insanların şikayetlerinin dayanağını belliyken, anlat da görelim neresi iyiymiş? Fakat sen, kendini düzgünce ifade etmek yerine, daha 4-5 yorum atmışsın, onlar da siz şöylesiniz böylesiniz, reddit böyle değil. Reddit üzerinden bir seriyi olumlayan insan için çok büyük sözler başkasının zekasına laf atmak.
Bak kardeş bende seriyi 15 yıldır takip ediyorum.İyisiyle kötüsüyle bu gemiyi yüzdürdük. Uzunca bir dönem güldük eğlendik.Yeri geldi teselliyi One Piece 'de bulduk. Ben seni alıntılamadım sen geldin sazan gibi atladın. Evet üyeliğim yenidir ama uzun süredir takip ederim bu siteyi. Ne zaman siteye girsem sallayan sallayana. Yahu bırakın bari bölüm çıksın nedir ne değildir görelim. Spoiler bakarak yorum yapmak eleştirmek değil saldırmaktır

Sevmiyorsanız neden takip ediyorsunuz diye genele basit soru sordum. Yani ben mesela Hunter X Hunter sevmedim yarıda bıraktım, Game of Thrones "bana göre" rezalet ve fazla abartılmış balon sevmedim bıraktım. Milletin ana avrat düz gittiği Black Clover'ı ben çok sevdim mesela. Hangi duygu ve düşünce saikiyle izlediğine göre değişiyor.Ben sevmediğim hiçbir esere devam etmiyorum. Adam"Rosa'dan beri sevmiyorum" diyor .10 koca yıl geçmş üzerinden. Şahsen kimse bana sevmediğim şeyi takip ettiremez. Yazmak istediğim de anlatmak istedğim de buydu.Başka amacım da yok.

Bak kardeş bende seriyi 15 yıldır takip ediyorum.İyisiyle kötüsüyle bu gemiyi yüzdürdük. Uzunca bir dönem güldük eğlendik.Yeri geldi teselliyi One Piece 'de bulduk. Ben seni alıntılamadım sen geldin sazan gibi atladın. Evet üyeliğim yenidir ama uzun süredir takip ederim bu siteyi. Ne zaman siteye girsem sallayan sallayana. Yahu bırakın bari bölüm çıksın nedir ne değildir görelim. Spoiler bakarak yorum yapmak eleştirmek değil saldırmaktır

Sevmiyorsanız neden takip ediyorsunuz diye genele basit soru sordum. Yani ben mesela Hunter X Hunter sevmedim yarıda bıraktım, Game of Thrones "bana göre" rezalet ve fazla abartılmış balon sevmedim bıraktım. Milletin ana avrat düz gittiği Black Clover'ı ben çok sevdim mesela. Hangi duygu ve düşünce saikiyle izlediğine göre değişiyor.Ben sevmediğim hiçbir esere devam etmiyorum. Adam"Rosa'dan beri sevmiyorum" diyor .10 koca yıl geçmş üzerinden. Şahsen kimse bana sevmediğim şeyi takip ettiremez. Yazmak istediğim de anlatmak istedğim de buydu.Başka amacım da yok.
Hacı bence haklısın. Gerçekten beğenmeyen okumaz.

Lucci gayet güçlü bir karakter . Uyanış açmış herif , Zoronun kolayca yenememesi gayet normal . Herkes King gibi boş Çar değil üzerine gelen Zoroyu görünce heyecanlanıp ebleh ebleh baksın . Lucci Kingden güçlü duruyor .

ben bu olayı şöyle değerlendiriyorum."Ya kardeşim bu takımdan bu sene bi halt olmaz," deyip her hafta maçları izlemeye devam etmek gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 45)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık