Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1106 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda'dan bu kadar şikayet ediyorsanız bu seriyi neden takip ediyorsunuz gerçekten ciddi şekilde soruyorum. Adam tee Dressrosa'dan beri küfrediyorum diyor lan 11 yıl geçti onun üzerinden kendine niye işkence ediyorsun sal gitsin o zaman seriyi.
Yani ne olmalı , sizde bir two piece çıkartın kafanızda one piece dünyasını yansıtın birde sizi görelim.

Manga''nın satış rakamları ortada , reddit her bölüm kaynıyor korsan fan üyeleri seriyi gömecek yer arıyor. Baba o zaman çevirin çevirin 1. bölümden marineford sonuna kadar okuyun izleyin durun.
Önceden gömmek için manganın çıkmasını beklerlerdi şimdi onu da beklemiyorlar.
Dragon çıkacak diye bekliyoruz işte. Hacı yolu gözler gibi gözlüyoruz. İnadına göstermiyor. :)

Manga onaylı attım bak bari buna karşı çıkma. Yenildiği onaylanmış. :ehe: Sizin Kizaru'ya yaptığınız muamele de bu arada. Sanki Luffy Kizaru'yu rahat yenmiş. Büyük üstünlük kurmuş ve saf dışı bırakmış gibi muamele çekiyorsunuz. 2 taraf yenişemedi ve berabere bitti de ona da okeyim bak. :D

Kaido 2.teki attığında Luffy çatıya çıkabilmek için bir kamyon yemek yedi. Burada da aynısı yaşanıyor. Luffy yemek yemese sence bu enerjiyi ne kadar sürede toplar. Bak bir de bunu konuşalım. Kizaru ise hafif başım ağrıdı diyor ve sonra ayağa kalkıyor. :ehe:
Olay Katakuri savaşındaki gibi olsa dediğinde haklısın birisi yediği darbeden dolayı yerde ötekinin neden yerde olduğunu hepimiz biliyoruz arc uzasın diye.Ama kazanan Kizaru nasıl oluyor? Sizin mantığınıza göre vurmamasına rağmen kalkmasından dolayı ee aynı şey Sentomaru tarafında var adam vurmadı ona rağmen kalktı hemde arada çok büyük seviye farkı vardı.Ee sen bi tarafa öyle bi tarafa böyle diyorsun nasıl olacak bu iş.Arctaki savaşlar zaten ciddi savaşların olmayacağı yönündeydi geçiş arcı gibi ne amiral aradan çıkartılır ne bişey.Daha işlerini bitirmeyeceği çok belli amirallerin.

Valla senin gibi zeka parıltıları yok orda. veled eğlendiriyoruz bizde ne yapalım. O zaman sana tekrar sorlaım belki kafan bu sefer alır, süzgeçten geçer
Sevmiyorsanız neden takip ediyorsun? motivasyonun ne
Bu seriyi 17 senedir takip ediyorum, bu serinin en iyi dönemlerini de gördüm. Şu rezil hallerini, herkesin dalga geçtiği r/OnePiece subreddit'i üzerinden olumlayacak kadar zevksiz değilim. Neyse ki, bir eserin iyi olup, iyi olmayacağını belirleyecek kadar eser tükettim. Başkalarına ihtiyacım yok bir seriyi olumlamak için... Burada insanlar serinin neden kötü olduklarını binlerce kez yazdı, madem çok seviyorsun, insanların şikayetlerinin dayanağını belliyken, anlat da görelim neresi iyiymiş? Fakat sen, kendini düzgünce ifade etmek yerine, daha 4-5 yorum atmışsın, onlar da siz şöylesiniz böylesiniz, reddit böyle değil. Reddit üzerinden bir seriyi olumlayan insan için çok büyük sözler başkasının zekasına laf atmak.

Son düzenleme:
Oda'dan bu kadar şikayet ediyorsanız bu seriyi neden takip ediyorsunuz gerçekten ciddi şekilde soruyorum. Adam tee Dressrosa'dan beri küfrediyorum diyor lan 11 yıl geçti onun üzerinden kendine niye işkence ediyorsun sal gitsin o zaman seriyi.
Yani ne olmalı , sizde bir two piece çıkartın kafanızda one piece dünyasını yansıtın birde sizi görelim.

Manga''nın satış rakamları ortada , reddit her bölüm kaynıyor korsan fan üyeleri seriyi gömecek yer arıyor. Baba o zaman çevirin çevirin 1. bölümden marineford sonuna kadar okuyun izleyin durun.
Önceden gömmek için manganın çıkmasını beklerlerdi şimdi onu da beklemiyorlar.
Korsanfan üyeleri hak ehliymiş demek. İnan Baruto bokuna yumurta kırıp hevesle tüketen ecnebi fandomun ne düşündüğünün mıskal önemi yok.

Bu seriyi 17 senedir takip ediyorum, bu serinin en iyi dönemlerini de gördüm. Şu rezil hallerini, herkesin dalga geçtiği r/OnePiece subreddit'i üzerinden olumlayacak kaar zevksiz değilim. Neyse ki, bir eserin iyi olup, iyi olmayacağını belirleyecek kadar eser tükettim. Başkalarına ihtiyacım yok bir seriyi olumlamak için... Burada insanlar serinin neden kötü olduklarını binlerce kez yazdı, madem çok seviyorsun, insanların şikayetlerinin dayanağını belliyken, anlat da görelim neresi iyiymiş? Fakat sen, kendini düzgünce ifade etmek yerine, daha 4-5 yorum atmışsın, onlar da siz şöylesiniz böylesiniz, reddit böyle değil. Reddit üzerinden bir seriyi olumlayan insan için çok büyük sözler başkasının zekasına laf atmak.
Korsanfan üyeleri hak ehliymiş demek. İnan Baruto bokuna yumurta kırıp hevesle tüketen ecnebi fandomun ne düşündüğünün mıskal önemi yok.
Ciddi diyorum bak seven arkadaşların, bölümü beğenen arkadaşların yazmalarını baya istiyorum.

Örneğin geçen bölümlerde Kuma ve Bonney'nin kavuşma sahneleri güzeldi yazın yav neden sevdiğinizi okuyalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 34)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık