Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1106 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulan Shanks ulan Shanks yine yaptın yapacağını.Yine patlattın ortalığı.Adam nasıl bir seviyeyse her şekilde kurtarıyor Lütfü'yü. Şimdi akıllarda asıl soru şu, Kizaru fırsat bu fırsat deyip gittiği yerde kalır mı ? Yoksa karaktersizliğe devam eder mi ?

Ulan Shanks ulan Shanks yine yaptın yapacağını.Yine patlattın ortalığı.Adam nasıl bir seviyeyse her şekilde kurtarıyor Lütfü'yü. Şimdi akıllarda asıl soru şu, Kizaru fırsat bu fırsat deyip gittiği yerde kalır mı ? Yoksa karaktersizliğe devam eder mi ?
Adadaki herkesi yok etmek için harekete geçmiş ne fırsatı adam bildiğin tasmasını tutan eli yalamış yutmuş öyle it çıktı.

Hepimiz unutmuşuz arkadaşın biri birkaç sayfa önce bahsetmiş Vega başlarda yardım istiyordu devlerden yardım istemiş herhalde.

Bi karar verin kardeşim bi devrimci lobideyim bi Satürncü oluyorum bölümde işinize hangisi kolay gelirse oraya yolluyorsunuz :artiz:
Olabilir doğru, belki onlardan yardım istemiştir Vegapunk. Satürn hakkında yorum var mı niye bu kadar güçsüz hani Yonko seviyesiydi?

Olabilir doğru, belki onlardan yardım istemiştir Vegapunk. Satürn hakkında yorum var mı niye bu kadar güçsüz hani Yonko seviyesiydi?
Kim dediyse bunu ona sorman daha iyi değil mi?Ben kadimler hakkında bir güç bildirimi yapmadım sadece Kumadan yediği yumruktan sonra pek bir hasar almadığından bahsettim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık