Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1106 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir de Thousand Sunny'nin yarısı yüksekliğinde olması gereken devlerin, filo gemilerinden katlarca daha büyük olması çok göze batıyor ya. Basit bir matematik hesabıyla, 22 metre olan devlerin 300 metre çizildiğini hesapladım. Bura ya hatalı (OP'ta boyut hatası çok olur) ya da bir twist var.

Galdino'nun meyve gücüyle hareketlerini engellediği devler Satürn'e karşı koyarsa yine kısır döngüye gireriz.
Orada 100 yıl savaşıp birbirlerini perişan etmiş durumdaydılar. Ölümün eşiğindeyken mumlandılar zaten. Bir sağlıklıyken görmek lazım

Özgürlük savaşçısı temasıyla tasarlarken bu dediğini düşünerek senaryoya eklemiş olabilir ama sarmadı çoğu kişiyi. Meyve sanki sarhoş edip güldürüyor gibi izlenim bıraktı. Fiziksel etkiden çok zihinsel etkisi ağır basınca dövüşen Luffy değil meyveymiş algısı oluşturuyor.
Luffy aslında şu an en sinirli halinde. Çünkü ondan yardım isteyen biri Satürn tarafından yaralandı. Ayrıca içinde bulundukları durum daha da bir sinir bozucu. Luffy ne kadar sinirlenirse Nika o kadar gülüyor. Zaten bölümde Nika da belirtiyor. Daha komik bir hal almaya başladı diye.

Luffy aslında şu an en sinirli halinde. Çünkü ondan yardım isteyen biri Satürn tarafından yaralandı. Ayrıca içinde bulundukları durum daha da bir sinir bozucu. Luffy ne kadar sinirlenirse Nika o kadar gülüyor. Zaten bölümde Nika da belirtiyor. Daha komik bir hal almaya başladı diye.
Luffy ne kadar sinirlenirse Nika o kadar gülüyor

ne belli?

Kim, ne zaman dedi bunu?

Bu mantıklıymış. Gulmesinin aslinda Luffy'nin sinirlenmis olması fikri bana hoş geldi.

Bu smile kullanıcılarıyla da paralel bir hikaye ki bu hikayeyi biz Wano'da gördük yine.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık