Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1106 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nika, Oda'nın en güçlü kozu haline geldi. Tayfa nasıl bir duruma düşerse düşsün Nika ile bir çıkış yolu ortaya çıkıyor. "Dünya üzerindeki en saçma güç ve hayal gücü ile sınırlı" ibaresi çok absürt geliyor. Luffy dediğimiz karakter artık Nika'nın gerisinde kaldı.

Bazı anime örnekleri böyle iki karakter tasviri ile devam ederken, final için birbiriyle kapışıyordu. Geçmişteki Nika ile günümüzdeki Nika veya Nika vs Luffy gibi saçma bir şey umarım karşımıza çıkmaz. İnanılmaz söverim.

Nika, Oda'nın en güçlü kozu haline geldi. Tayfa nasıl bir duruma düşerse düşsün Nika ile bir çıkış yolu ortaya çıkıyor. "Dünya üzerindeki en saçma güç ve hayal gücü ile sınırlı" ibaresi çok absürt geliyor. Luffy dediğimiz karakter artık Nika'nın gerisinde kaldı.

Bazı anime örnekleri böyle iki karakter tasviri ile devam ederken, final için birbiriyle kapışıyordu. Geçmişteki Nika ile günümüzdeki Nika veya Nika vs Luffy gibi saçma bir şey umarım karşımıza çıkmaz. İnanılmaz söverim.
Nika şuan Eggheadde. Egghead meyve kopyalamalarin yapıldığı geleceğin adası. Bir sürü kamera kaydı var, analiz var, Saturn gibi bilimadami var, Kizaru Nikanin yanağını kestiği için kan örneği de var. Nikanin kopyalanmasını ve hatalı kopyalama nedeniyle dark Nika ile bizim Nikanin kapismasını bekliyorum şahsen. :)

Yoksa şuan Nikanin rakibi yok, tek rakibi Seraphim Kaido olur, E. Oda henüz bu kozunu oynamadı. :)

İçinde bulunulan durum ne kadar vahimse insanları güldürme ihtiyaci daha fazla oluyor. Daha fazla güldüğü yerde daha fazla güç kullanması doğru orantılı.
Özgürlük savaşçısı temasıyla tasarlarken bu dediğini düşünerek senaryoya eklemiş olabilir ama sarmadı çoğu kişiyi. Meyve sanki sarhoş edip güldürüyor gibi izlenim bıraktı. Fiziksel etkiden çok zihinsel etkisi ağır basınca dövüşen Luffy değil meyveymiş algısı oluşturuyor.

Nika‘yı abartılı bir şekilde gülmeden klasik luffy gülmesi ile ve böyle gözler pörtlemeden saçma sapan aykırı durumlar yaşanmadan oluştursaydı tadından yenmezdi. Uyanış açınca ne güzel her şeyi ipe çevirip kullanıyordu pis pis sırıtıyordu kendisine yakışan şekilde karakterine oturuyordu Luffy de her yeri lastiğe çevirseydi yine çevirdiği şekilde ama böyle toonface midir nedir onlar olmasaydı, ekstra güçlenseydi şu an merakla G5 bekliyor olurduk. Ben artık G4 üstünü görmek istemiyorum açıkcası

Yalnız şimdi için demiyor başlangic tasarımı diye anladım ben.
Vazgeçmiş de demiyor.

Hayal gücünün sınırsızlığına da çevirmiş olabilir.

Güldükçe güçlenmesi Oda'nın seriyi daha da eğlenceli hale getireceğim açıklamasına uyuyor. Hatta fanlar biraz ciddiyet istiyor dendiğinde vermişti bu cevabı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık