Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1106: Senin Safında

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 117 64.3%
  • Orta

Kullanılan: 35 19.2%
  • Kötü

Kullanılan: 30 16.5%

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
anime güncel bölümü izledim dönüp arkaya baktığında luffy vs kaido falan filan çok kötü vs işkendi epik çizimler yoktu bence çok güzel karasakal vs laf falan şimdi kizaru vs luffy de böyle çizer inşallah

Wano başı Luffy Kaido'dan tek yedi yalnız. Yenebilmek için üç tane power up aldı adam.
Zoro da 3 tane aldı. Zoro kizaruyu en fazla 3 kere keser. King gibi üstün ırk dayanıklılığına bile 3 kesik attı. Kizaru o kadar bile dayanamaz. Kafaya bir yumruk yedi yerde yattı. Her darbede kafasını tutuyor.

Kizaru şuanki gösterdikleriyle Lucci ve sağ kolların çokta üzerinde değil. Uyanış göstermezse veya h.haki amirallerin itibarı büyük oranda düşer.
Biraz komik bir karşılaştırma olmuş. Ayrıca bu gibi komik yorumların oluşmasına Kizaru'nun vicdanen savaşmak istememesinin de büyük rol oynadığını düşünüyorum. Şu an o adada Kizaru'dan bi tık güçlü yüksek ihtimal sadece Luffy var.

Biraz komik bir karşılaştırma olmuş. Ayrıca bu gibi komik yorumların oluşmasına Kizaru'nun vicdanen savaşmak istememesinin de büyük rol oynadığını düşünüyorum. Şu an o adada Kizaru'dan bi tık güçlü yüksek ihtimal sadece Luffy var.
Luffy olmasa Bonney ve Kuma'nın kafayı aynı anda alarak jest yapacak adam mı savaşmak istemiyor ? Kizaru'nun gücü Luffy'e yetmiyor savaş istemiyor değil Luffy varken savaşamıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık