Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1106: Senin Safında

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 117 64.3%
  • Orta

Kullanılan: 35 19.2%
  • Kötü

Kullanılan: 30 16.5%

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nika geldiyse rezalet bir dövüşe hazır olun. Önümüzdeki bölümleri söve söve okuyacağız.

@Alpamis gel vazgeç şu Nika sevdasından. Nika var olduğu sürece dövüşler çok kötü olacak. Artık sadece Zoro’nun dövüşleri takip edilebilir oldu. @RedTeroR ile kardeş olursunuz. Zoro vs Mihawk mesela serinin en beklenen dövüşü.

yoktan var olan nika dışında g5'te herhangi bir kötülük göremiyorum ben. Sadece her zaman yaptığı şeyleri çok çok daha abartıp yapıyor

Kizaru Savunma Denemesi 1:

Kizaru Nika'nın uyandığını ve kendisine müdahale edeceğini çok uzak geleceği görebilecek tarzda bir gözlem hakisi sayesinde gördü ve Satürn'e acımasızım mesajı verdi. Sonra da yumruğu yemeye kendini hazırladı. Böylelikle ayranı dökülmedi, ceketi kirlenmedi.

Kizaru Savunma Denemesi 2:

Kizaru'nun kayıp kızı/akrabası Satürn'ün ellerinde. O yüzden el mahkûm.

Kizaru Savunma Denemesi 3:

Kizaru Big Mom'ın kayıp oğlu. Annesinden genetik olarak bipolarlık almış. Ne yapacağını kimse kestiremiyor.

Kizaru Savunma Denemesi 4:

Kizaru aslında iyi biri ama iyi olduğunu hatırlaması için Nika'nın şifalı yumruklarına ihtiyaç var.

Kizaru Savunma Denemesi 5:

Kizaru ölümcül hasta. Bir büyücü ona "Bir baba ve kızını ikiye böl şifayı bulursun," demiş. O da nefsine uymuş.

Kizaru Savunma Denemesi 6:

Kizaru dalgacı bir tip. Buster Call altında, Egghead soğuğunda içimizi ısıtacak bir şaka yapmış olabilir. Gerçekçi olması için de kılıcını kaldırmış olabilir.

Kizaru Savunma Denemesi 7: (Benim favorim bu):

Kizaru arkadaşlarının daha fazla acı çekmemesi için tek hamlede onları acılarından arındırmak istemiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık