Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1106: Senin Safında

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 117 64.3%
  • Orta

Kullanılan: 35 19.2%
  • Kötü

Kullanılan: 30 16.5%

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sevmek ne demek bayılıyorlar. Oda’ya tapan mı dersin, G5 anime-Manga tarihinin en iyi formu diyen mi dersin ne ararsan var. Sadece bizim forum ve Piratefolk sevmiyor. Bizim forumda bile bayılan var aslında geçen gün Nika övüldü forumda.
Başka yerde sevmediğini söyleyeni linç ediyorlar resmen.

Resmen herif her seferinde farklı saçmalayacak diyerekten kendini gaza getirmiş.

Yeni bir şığ doğuyor bunlar ilerde bademlemeye de başlarlar.

Bu biraz ağır mı oldu ne :oleyo2:
Eee yanlışmı diyor adam haklı 5. Vites her zaman farklı bi şekil alıyor zirveye ulaştım herşeyi yapabilirmişim gibi hissediyorum derken bunu kast ediyordu. Diğer karekterler gibi tek bir forma takılıp kalmıyor ve buda beni eğlendiriyor. Senin anlamadıgın şey ne ki?

Eee yanlışmı diyor adam haklı 5. Vites her zaman farklı bi şekil alıyor zirveye ulaştım herşeyi yapabilirmişim gibi hissediyorum derken bunu kast ediyordu. Diğer karekterler gibi tek bir forma takılıp kalmıyor ve buda beni eğlendiriyor. Senin anlamadıgın şey ne ki?
Sevme sebebini yine saçma sapan bir şeyler yapacak diye gösterirse nesini anlamamı bekliyorsun ?

Saçmalık seviyor bunu anlarım ancak.

Sevilecek bir yanı yok, bizim forum dışında bu kadar sevmeyen de yok gördüğüm kadarıyla. Reddit, WG falan yıkılıyor böyle bölümlerde.

Forum dışındaki Türk okuyucu kitlesi de epey seviyor. Garip bir durum aslında.
Yayıncılar malum izleyici kaybetmemek için övüyordur. E onları izleyen de otomatik seviyor işte. Mangayı okuyan şu saçmalığı sevmez. Sorunlarda biri de bu, animeyi bayıla bayıla izleyenleri görüyorum instada diyorum bu ne la xD Bizde biraz büyüdük bununda etkisi var gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık