Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1103 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kuma gelip Satürn ile savaşacaksa normal şartlarda mantıksız olan bu durum Vegapunk'ın aklanmasına sebep olacak bir gerekçeyle mümkün olabilir. Sövmesine yine söveriz ayrı mesele ama umarım işin sonunda faydalı bir şeyler de yapmış olur

Abi bir şey demiyorum yav.
Ne diyebilirsin ki ? metinle 10 yaşındaki çocuğun g3 basması arasında ne bağlantı var.

Size kalsa en iyisi Luffy idi kimse gear yapamazdı 10 yaşındaki çocuk yaptı gear daha neye ne diyebilirsin bir şeyi de kabul etmeyi deneyin bence değişiklik olsun xD

Kuma gelip Satürn ile savaşacaksa normal şartlarda mantıksız olan bu durum Vegapunk'ın aklanmasına sebep olacak bir gerekçeyle mümkün olabilir. Sövmesine yine söveriz ayrı mesele ama umarım işin sonunda faydalı bir şeyler de yapmış olur
Şu saatten sonra Vegapunk'ın yapacağı en faydalı iş ölmesi olur. Neymiş efendim herkese enerciiiii verirsek savaş olmaz.
Bizde de vardı bi enerciici kadın, sonu malum. :D

Meyve kodu aktarma gibi şeyler yazıldığı için diyorum.

Yapay meyve içerisinde birden fazla meyvenin kombinleştirilmesi mümkün müdür...

Düşünsene Luffy ve BB'ın meyvelerini bir meyvede birleştirilmesi durumunda ne olur acaba...

Saturn 12 yaşında çocukla 12 sayfa vs attıysa Garling’in Dünya Hükümeti’nin zirve gücü olduğu kesinleşir

Ne diyebilirsin ki ? metinle 10 yaşındaki çocuğun g3 basması arasında ne bağlantı var.

Size kalsa en iyisi Luffy idi kimse gear yapamazdı 10 yaşındaki çocuk yaptı gear daha neye ne diyebilirsin bir şeyi de kabul etmeyi deneyin bence değişiklik olsun xD
Gücü yaşlandırma meyvesi diye bildiğimiz Bonney sadece meyvesine Çarpık Dünya Nikamsı Bir Gelecek deyip kolunu büyütüyor. Meyve ile gücü arasındaki ilişki sıfır. Sonra bu bölüm edindiği güçlerden birinin Saturn'ün üzerinde yaptığı deneylerden kaynaklı olduğu söyleniyor. Luffy gibi G3'ü koldan bacağa kadar yerini değiştirerek Lucci ile uzun süre havada kapışan biri ise Bonney onunla aynı şekilde kullandı diye yeriliyor.

Reyiz Ace'in Alev İmparator olamamasını bizden çıkarma Sabo'ya kız.:(

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık