Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1102: Kuma'nın Hayatı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 105 71.4%
  • Orta

Kullanılan: 28 19.0%
  • Kötü

Kullanılan: 14 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    147
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FB'nin bitmesi iyi olmuş.

FB'nin hoşuma gitmeyen yanı Nika'yı bize inandırmaya çalışması. Hayır birader sen bu salakça şeyi seriye sonradan kattın bu şekilde ben bunu önceden beridir düşünmüştüm diyemezsen.

İyi yani seriye Kuma gibi bir karakterin her yönünü güzel anlatması.(Keşke daha kısa anlatılsaydı ama yapılacak şey yok. Oda duygusal boşalmaları uzattıkça uzatıyor yapacak şey yok.)

Ayrıca Hasır Şapka Filosu'na Bonney Korsanları'nı da ekleyelim : )

Kuma'nın lafı orada. Beni bile devirir demiş. Luffy baygın, Sanji ise Zoro'nun kılıç kabzasıyla aldığı darbeyle bayıldı.

Zoro ise hâlen ayakta duruyordu.
Devrilen şey yine ayağa kalkabilir.

Kesin bir şekilde tek yiyeceği anlamı çıkmaz diye düşünüyorum. Sendeler ayağa kalkar. Ben okurken biraz daha bu anlamı çıkardım açıkcası. Evet zarar verir bi diz üstü eğilir ama kalkar devam eder tarzında.

Tek atar geçer şeklinde hiç düşünmedim.

Kesin bir şekilde tek yiyeceği anlamı çıkmaz diye düşünüyorum. Sendeler ayağa kalkar. Ben okurken biraz daha bu anlamı çıkardım açıkcası. Evet zarar verir bi diz üstü eğilir ama kalkar devam eder tarzında.

Fark etmez. Anladığımız şey zoronun o günkü dayanıklılığı kumadan daha iyi. Kuma sapa sağlam ve beni bile devirir diyor. Zoro zaten gebermek üzere iken devrilmedi.

Zoro serideki en dik duran devrilmeyen adamdır. Zoro o gün bile bir shichi seviyesi olduğunu ispat etmiştir.

Ccc zoro ccc

Sendeleyecek olsa o lafı etmezdi bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık