Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1101 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi çok saçma bir eleştiriniz var. Bonney babasından sürekli Nika hakkında hikayeler dinlemiş bir çocuk. Gözünde canlandırdığı bir imaj var. Niye saçma sapan eleştiriyorsunuz yav.

Kemerleri sıkın öndeyiz!
Pardon karıştırdım bir an
Redon ve kk ikinizede çok doldum. Seri uçurum aşağı yuvarlaniyor

Yeni gördüm Bonney eleştirisini. Herkesin eleştiri hakkı bulunmamalı dedirtti. Bari bir mantık koyun öyle eleştirin reyiz.
Bence de her şeyi savunma hakkı olmamalı milletin eleştirilerini de sindiremiyorsan bırak bu fanlığı yazık valla sinirlerine :ehe:

beş yaşındaki kız kendini nika olarak hayal ettiği için savaş kazanmış sen gelip niye eleştiriyorlar diyorsun şaka bile olmaktan çıktın son dönem xD

Abi benim yorumum şakayla karışık olsa da içeriği mantıklı. Luffy’i takip ediyorduysa Ace ve Sabo’yu da bilmesi lazım. Ace idam edilirken Sabo’ya neden söylememiş olabilir.
Dragon nereye kadar takip etmiş ne sıklıkla takip etmiş bilmiyoruz. Tek öğrendiğimiz Goa krallığına gelince kaybolup izlemeye gittiği. Sabo ile bağını bilmiyor olabilir.

Spoiler gerçekse Allah’ta seni kahretesin oda. Mis gibi seriyi ilmek ilmek batırdın wanodan itibaren. Durduk gere seri enbaşından retcon yemiş oldu 😖

Bence de her şeyi savunma hakkı olmamalı milletin eleştirilerini de sindiremiyorsan bırak bu fanlığı yazık valla sinirlerine :ehe:

beş yaşındaki kız kendini nika olarak hayal ettiği için savaş kazanmış sen gelip niye eleştiriyorlar diyorsun şaka bile olmaktan çıktın son dönem xD
Şeytan meyvesiyle kazanıyor. Güçlü bir meyvesi var demek ki. Teknik kullanıyor şeytan mevvesiyle deniliyor. Gura Gura yemiş 5 yaşında kız olsaydı bir o kadarını daha yenerdi.:D

Geçen bölüme retcon diyemeyen Red'in çifte standartlar vol 2132.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık